Sestava Kotland Michael - Havelka Milan, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 3, Dědeček Dominik 2, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 7

Komentář: Do druhého nedělního zápasu jsme nastoupili s několika změnami. Tou první bylo, že jsme vyměnili modré dresy za zelené. Druhou změnou nastoupil jsme již bez Standy. A ještě jsme poslali zmoženého Járu do obrany. Proti nám stál soupeř, který v předchozím vyhecovaném zápase porazil Flamengo 4:2.

Do zápasu jsme mohli vstoupit tragicky. Střelu domácích vyrazil Michael s klidným svědomím na hráče domácích, protože si neuvědomil, že již v modrých dresech nehrajeme. Naštěstí hráč domácích zcela nepochopitelně netrefil prázdnou bránu. V 6. minutě Michael své zaváhání napravil, když rozehrál míč na Liberce, který si míč navedl překvapivě na svoji slabší levou nohu a střelou, kterou opřel o břevno nás poslal do vedení - 0:1.  O minutu později excelentně rozehrál Milan aut na Bulda, který se ocitl sám před brankářem a svojí slabší pravou nohou trefil pouze tyč. V 7. minutě rozehrál Liberec roh(naším míčem) na Michaela, který trefil korunu stromu, jež se nachází třicet metrů za hřištěm. V 10. minutě obral domácí o míč Buld a lobem z vlastní půlky přes domácího brankáře navýšil naše vedení na - 0:2. Ve třinácté minutě se nám povedl protiútok, Liberec přihrál Buldovi, který svojí svojí střelu nasměroval do břevna a od něj se dostal míč za brankovou čáru - 0:3. O minutu později vyslal Bulda Michael, Buld opět nasměroval svojí střelu do břevna, ale tentokrát se míč odrazil na brankovou čáru. V poslední minutě první půle domácí snížili na - 1:3.

Vstup do druhé půle byl jak z říše snů. Míňa z vlastní poloviny hřiště trefil pravou nohou lobem prázdnou bránu ( bude to slavit minimálně do září, to má narozeniny :-)) - 1:4. Poté se však dostali ke slovu domácí a snížili na - 2:4. Ve 28. minutě vybojoval Pokémon míč pro Bulda, který střelou přes půlku hřiště dokončil hattrick a navýšil naše vedení na - 2:5. O dvě minuty později se Buld pokoušel zkrotit míč, což se mu nakonec povedlo. Poslal ho Míňovi, který opravdu z prvního doteku poslal míč Liberci, který uklízel do prázdné brány - 2:6. Pět minut před koncem předvedli domácí pěknou akci, ne jejímž konci nedal Jára sebemenší šanci Michaelovi na zákrok a bylo to - 3:6. Domácí zabrali a chtěli se ještě pokusit otočit výsledek, naši hráči však hráli pozorně. V poslední minutě přihrál Liberec Járovi, který konečně poslal míč do správné brány - 3 :7

V druhém dnešním utkání jsme podali takřka bezchybný výkon a zaslouženě jsme získali další tři body.