Hřiště ZŠ Sever

Sestava Kotland Michael - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub

G Krejcar Jan 4

Diváci 2

Komentář: I přes deštivé počasí a Ligův náročný pátek jsme poprvé a naposledy v sezóně sešli kompletní. Domácích bylo také dost, ale chyběla jim duše týmu jménem Petr Jedlička.

Úvod utkání se nám poměrně povedl. Hned ve druhé minutě Kuba narazil Buldovi a jeho střela prošla mezi nohami hostujícího brankáře do sítě - 1:0. Netrvalo však dlouho a hosté odpověděli, když nás vykoupali v našem vápně a střelou do prázdné brány srovnali na - 1:1. O pět minut později využili hosté další naší chyby v obraně a otočili stav utkání na - 1:2. Nadále se však hrál poměrně kvalitní malý fotbal s šancemi na obou stranách. Skóre se však do konce první půle již nepohnulo.

Do druhé půle jsme vstoupili stejně jako do té první. Opět se po Kubově pasu prosadil Buld a srovnal tak stav utkání na - 2:2. Ve 27. minutě poslal Bomek do brejku Bulda, ten obešel brankáře hostů, který se srazil se svým obráncem, a pohodlně do prázdné brány dokončil hattrick, čímž nám vrátil vedení - 3:2. O čtyři minuty později zahrávali hosté roh a po něm se prosadil Míňa, bohužel do naši brány - 3:3. Dvě minuty před koncem utkání poslal Liga do samostatného úniku Bulda, který přeloboval domácího brankáře, a tím definitivě strhl vítězství na naší stranu - 4:3.

Dnešní vítězství je pro nás velmi cenné a také zasloužené. Škoda jen, že takovýto výkon nejsme schopni zopakovat ve více utkáních v sezóně. Děkuji všem za poměrně úspěšnou a zvláštní sezónu. Jan Krejcar.