Hřiště ZŠ Sever

Sestava Hříbal Vojtěch - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec Jakub

G

Diváci 2

Komentář: K poslednímu utkání sezóny jsme dorazili pouze se dvěma hráči na střídání a bez míče. Domácí měli k dispozic míč a jednoho hráče na střídání.

Od začátku zápasu převzali iniciativu domácí. My byli slabým sparingpartnerem, ale míč se často zakopával mimo hrací plochu, takže se častěji chodili pro míč, než aby se na hřišti dělo něco zajímavého. Je fakt, že nám to vyhovovalo, protože jsme hráli hrozně. V 15. minutě se poprvé prosadili domácí, když na dvakrát překonali jinak dobře chytajícího Vojtu - 1:0. Za nás se poté netradiční kličkou blýskl Míňa, který byl sám překvapený, že ta klička vyšla. Jinak se již nic zajímavého v první půli neodehrálo.

Do druhé půle jsme vstoupili malinko aktivněji, ale zlepšení nebyl nějak moc výrazné. I když je fakt, že jsme si i vypracovali dvě šance na srovnání stavu, ale ty jsme neproměnili.  V posledních pěti minutách jsme předvedli naprostý výbuch a v rychlém sledu jsme inkasovali tři branky - 4:0.

Za dnešní zápas můžeme poděkovat Vojtovi, že nás podržel a zachránil před větším debaklem. Celkově jsme však rádi, že sezóna skončila, protože naše výkony během jara byli spíše horší než lepší. Příští týden máme výročí, tak tam aspoň zlepšíme dojem ze sezóny u jídla a pití.