logo

FC Blešno A - Rasošky 5 : 2

Datum 12.06.2021, 10:00

Hřiště ZŠ Plotiště

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec Jakub

G Krejcar Jan 2, Moravec Jakub 2, Krejcar Jakub

ŽK

ČK

Diváci 2

Komentář: Poprvé na jaře jsme do zápasu vstupovali v roli favorita. K jubilejnímu dvoustému utkání za áčko nastoupil Buld. Z béčka nám vypomohli Ondra s Martinem, abychom utkání mohli vůbec odehrát.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v první minutě brankář hostů vytlačil buldovu střelu na břevno. O dvě minuty později Míňa fauloval před vápnem a hosté měli k dispozici přímý kop. Ten jen kopli na bránu. Martin však slabou střelu pouze vyrazil a hosté se z dorážky ujali vedení - 0:1. O tři minuty později Liberec krásně na vápně přihrál Ligovi, který srovnal na - 1:1. Nedlouho poté však při bránění propadl Buld a hosté šli opět do vedení - 1:2. Za nás se snažil snížit Kuba, ale jeho střela skončila vysoko nad síti až doletěla na nedaleké koleje. O pět minut později měl pěknou šanci Míňa, ale i jeho střela skončila daleko mimo vymezený prostor tří tyčí. Celkově však v první půli hosté lepší a Martin si opět nemohl stěžovat na nedostatek práce.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté,ale žádnou ze svých šancí neproměnili. Ve 25. minutě přihrál Míňa Buldovi, který tvrdou ranou pod břevno srovnal stav utkání na - 2:2. O minutu později uvolnil Buld krásnou přihrávkou Ligu, a ten nás ještě hezčí střelou, kdy míč putoval od tyče do brány, poslal do vedení - 3:2. Následovala jedovatá střela od Bulda, která skončila na spojnici hostující svatyně. Ve 30. minutě se po pěkné kombinaci dostal míč od Bulda ke Kubovi, který uklízel do prázdné brány - 4 :2. Ve 36. minutě si bratři role prohodili a Buld přízemní střelou uzavřel účet dnešního utkání na - 5:2.

Povinnost jsme splnili, tři body získali, ale jinak není důvod moc slavit. Tři čtvrtě utkání jsme hráli opravdu bídně a při vší úctě k soupeři takovýto tým bychom měli porazit mnohem větším rozdílem. Příští týden nás čeká poslední zápas této zkrácené sezóny.