Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec Jakub

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan 2

Diváci 3

Komentář: Do utkání s jedním s favoritů soutěže jsme jako již tradičně vstoupili bez Michaela, tak si premiéru v A-týmu šestnáctiletý Martin Novák.

Jinak jsme až na dlouhodobě zraněného Tomka nastoupili kompletní. Domácí nastoupili taktéž se třemi na střídání.

Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře. Ve druhé minutě se Míňovi nepovedl obranný zákrok, domácí se zmocnili míče a první střelou na  naší bránu se prosadili - 1:0. Poté jsme se chopili iniciativy my, ale k brance to nevedlo. Až v 7. minutě získal míč Liga posunul na Liberce, který srovnal na - 1:1. Za okamžik však domácí vyslali na Martina střelu z velkého úhlu, kterou si  Martin srazil mezi nohy a do brány- 2:1. Poté nás domácí rozebrali díky hře s vytaženým brankářem a střelou na zadní tyč navýšili své vedení na - 3:1. Ve 12. minutě poslal Liberec míč do jasné šance Buldovi, který svojí střelou překonal vystřídavšího brankáře domácích - 3:2.  O dvě minuty později ztratil zbytečně míč Kuba a domácí si vzali zpět své dvoubrankové vedení - 4:2. O minutu později však Kuba své zaváhání napravil, když vybídl ke skórování Liberce, který se štěstím překonal brankáře domácích - 4:3. Dvě minuty před koncem první půle vyslal hráč domácích nemastnou neslanou střelu z poloviny hřiště, kterou Martin k překvapení všech propustil - 5:3.

Do druhé půle jsme vstoupili poměrně dobře. Ve 23. minutě Míňa vybojoval míč, vyslal do brejku Bulda, který střelou na přední tyč snížil na - 5:4. Poté se střídali šance na obou stranách, ale dlouho se nikdo nemohl prosadit. Ve 34. minutě jsme nedostoupili hráče domácích ve středu hřiště, který upravil na - 6:4. Poté jsme ještě přidali, z čehož vyplynula obrovská šance Ligy, který však z metru netrefil prázdnou bránu domácích. Následovaly ještě dva velké závary před bránou domácích, které jsme však v gól nepřetavili. Dvě minuty před koncem se před Martinem objevil zcela volný hráč a patičkou zády k naší bráně překonal Martina střelou mezi nohy - 7:4.

Dnešní výkon byl podstatně lepší než ten z minulého týdne, ale tentokrát na body nestačilo. Martinovi se premiéra příliš nepovedla, když na dvou inkasovaných brankách má svůj velký podíl, ale ani naše obrana mu příliš nepomohla. Navíc jsme v útoku měli býti přece jenom efektivnější. Zítra náš čeká o level těžší soupeř.