Hřiště Olympia

Sestava Novák Martin - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik

Diváci 2

Komentář: Do dnešního utkání jsme opět až na Michaela byl kompletní. Domácí se sešli až dvě minuty před utkáním. To byla bohužel poslední věc, ve které jsme byli lepší.

Od prvních minut se hrála poměrně vyrovnaná kopaná se šancemi na obou stranách. V páté minutě nás však domácí poprvé překonali - 1:0. My reagovali šancemi Milana, který nejprve trefil brankáře a poté Járu. Pět minut před koncem první půle jsme šli dva na jednoho, ale ani jsme nevystřelili. Hned z protiútoku jsme inkasovali podruhé -2:0. To nás úplně rozhodilo a do konce první půle jsme inkasovali ještě dvakrát - 4:0.

V druhé půli již takřka není o čem psát. Hra domácích místy připomínala vraždění neviňátek. Za stavu 7:0 pro domácí odkopl míč od naší branky Liberec tak šikovně, že od břevna domácí brány poslal míč do brány - 7:1. Domácím to vítr z plachet nevzalo a konečné skóre zakulatili na - 10:1.

Dnešní zápas jsme odehráli opravdu ve špatném rozpoložení. Vytvořili jsme obrovské množství chyb, které domácí poměrně snadno a hlavně kvalitně trestali.