Hřiště ZŠ Plotiště

Sestava Hříbal Vojtěch - Havelka Milan, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Moravec Jakub - Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Moravec Jakub 2, Jech Stanislav, Krejcar Jan, Novák Lukáš

Diváci 3

Komentář: Do dalšího a zřejmě na dlouhou dobu posledního zápasu áčka jsme byli nuceni k vzhledem k personální krizi áčka nastoupit se třemi hráči béčka a zreinkarnovali jsme k tomu ještě vojtovu kariéru. Domácí na tom nebyli o moc lépe, ale ti své řady doplnili hráči zřejmě z blízkého východu, takže dnes na hřišti zněla i poměrně často angličtina.

Úvod utkání se nesl v poměrně vyrovnaném duchu a obě mužstva s ohledem na kluzký terén předváděla místy i pohledné akce, které se střídali na obou stranách. Zatímco my jsme však z brankáře domácích postupně budovali hvězdu zápasu, tak domácí stříleli branky. Nejprve po naší zbytečné ztrátě míče, hráč domácích obešel Miňu a střelou na přední tyč překonal Vojtu -1:0. O chvíli později nechal za svými zády hráče domácích Míňa a bylo to - 2:0. V 15. minutě nám bylo ještě hůře, když domácí zvyšovali již na - 3:0. V poslední minutě první půle zachvátil záchvat geniality Standu, který střelou z poloviny hřiště vymetl všechny pavouky z domácí branky - 3:1

Do druhé půle jsme již vstoupili mnohem lépe. Nejprve zafungovala spolupráce bratří Moravců a po davidově přihrávce se prosadil Liga - 3:2. O dvě minuty později dostal míč od Bulda opět Liga a šajtlí poslal míč do brány - 3:3. Ve třicáté minutě dostal Buld míč od Vojty a ač byl faulován prosadil se ke střele, která zamířila mezi nohy domácího brankáře - 3:4. O pět minut později vyslal Milan do brejku Pokémona, jehož střela skončila za háčky domácí zadní tyče - 3:5. Domácí poté začali hrát power-play. Tu jsme bránili poměrně dobře i na hranici vlastního zdraví. Srážka Vojty s Milanem opravdu nevypadala dobře. Minutu před koncem utkání se však domácím podařilo snížit na konečných - 4:5.

I přes rozpaky v prvním poločase jsme nakonec dokráčeli k vítězství. Obrovské poděkování patří hráčům béčka všichni mají dnes na vítězství velký podíl. Děkujeme i Vojtovi, že si s s námi šel zase jednou kopnout. A co bude dál, to teď asi neví nikdo...