Hřiště ZŠ Sever

Sestava Moravec Jakub - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Havelka Milan, Janský Libor, Krejcar Jakub, Krejcar Jan

Diváci 5

Komentář: Do dnešního zápasu jsme nastoupili se dvěma hráči z béčka a s Ligou v bráně. Měli jsme k dispozici tři na střídání a domácí pouze dva.

Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale bez gólového efektu. Tak v v 8. minutě Míňa zbytečně ztratil míč a domácí to potrestali - 1:0. Ve 12. minutě nalezl Jára svojí přihrávkou před bránou Libora, který srovnal na - 1:1. V 17. minutě zkazil rozehru Liga, domácí po zisku míče vybojovali standardní situaci, kterou proměnili. - 2:1. Tímto výsledkem skončil i první poločas.

Do druhé půle jsme nevstoupili vůbec dobře. Takřka z první šance domácích jsme inkasovalo na - 3:1. Ve 37. minutě ztratil míč Milan a domácí to opět potrestali - 4:1. Osm minut před koncem šel do brány místo Ligy Buld. Bohužel pro nás nedlouho poté zkazil rozehru Milan takovým způsobem, že hráč domácích postupoval sám na naší prázdnou bránu a tu využil - 5:1. Poté však nastal náš finiš. Nejprve Libor vykulil míč Buldoci, který střelou na přední tyč snížil - 5:2. O dvě minuty později přihrál Libor Kubovi, který na dvakrát překonal brankáře domácích - 5:3. 2 minuty před koncem Liga nalezl na středu vápna Milana a ten jeslemi prostřelil brankáře domácích a snížil na rozdíl jediné branky - 5:4. Poté si domácí vzali oddechový čas. I po něm jsme měli navrch, ale vytouženého srovnání jsme se nedočkali.

Na tohoto soupeře prostě neumíme a po dalším hrozném výkonu jsme s ním zbytečně ztratili body.