Sestava Novák Martin - Cvrček Vojtěch, Lukášek Miroslav - Moravec David, Novotný Marek

G Moravec David, Novotný Marek

Diváci 2

Komentář: Do zápasu jsme vstoupili bez střídání, zatímco soupeř měl dva hráče.

V úvodu zápasu jsme chvíli drželi obrannou linii. Po dvanácti odehraných minutách byl už stav 3:1. Gólově se prosadil Marek Novotný, když důrazně napadal brankáře a uklízel do prázdné brány. Poté jsme si dali time-out, jenže to nám moc nepomohlo. V závěru prvního poločasu byl stav již - 1:7

V úvodu druhého poločasu jsme měli balón v držení jen chvíli. Soupeř nás kombinačně vždy rozebral nebo ukrytou tvrdou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě do naší brány. Ještě jsme v závěru zápasu předvedli alespoň jednu pěknou akci, po ose Míňa - Vojta - David jsme skórovali do prázdné brány. Silná demotivace byla znát na každém členu našeho týmu. V poslední minutě jsme obdrželi góla z půlky, Martin nezašel do brány. Druhá půle skončila stavem - 2:19

Všichni hráči, co nastoupili zaslouží obrovskou pochvalu. Výsledek jde hlavně za těmi, co nedorazili. Budeme muset udělat nějaké změny v managementu.