Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Vícha Oldřich - Cvrček Vojtěch, Kouba Zdeněk, Mencl Michal, Moravec David

G Hůlka Ondřej, Moravec David

Diváci 5

Komentář: Devátý tým tabulky dorazil na třebechovickou umělou trávu s jedním na střídání. My nastoupili se třemi na střídání, ale jak je špatným zvykem béčka v průběhu utkání se tento počet redukoval.

První tři minuty utkání byli lepší hosté, poté jsme převzali otěže my, ale naše sólové úniky jsem nebyli schopni proměnit. V 8. minutě jsme špatně zareagovali a hosté se dostali do vedení - 0:1. O tři minuty později zkazil rozehru Bóďa a hosté to potrestali - 0:2. Následovali další naše dva samostatné úniky, které jsme opět neproměnili. Na to navázal nepovedenou rozehrou Martin a hosté opět trestali - 0:3. My dopověděli pěknou kombinací, na jejímž konci se nedohodl Olda s Davidem, kdo zakončí a nebylo z toho nebylo nic. A navíc jsme zase zkazili rozehru a hosté do prázdné brány trestali po čtvrté - 0:4. Tři minuty před koncem první půle krásně zakombinoval Ondra s Cvrndou a Ondra po perfektní cvrndově přihrávce do vápna zakončoval do prázdné brány - 1:4. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhé půle se nám povedl přece jenom lépe. Ve 27. minutě nalezl Zdenda na zadní tyči Davida, který snížil na - 2:4. Chvíli to vypadalo, že se s výsledkem podaří něco udělat, ale další šance jsme úspěšně zahazovali. Nejprve se nám zranil Stoupa. Na to navázal inkasovaný gól na - 2:5. Poté se zranil Bóďa a bylo po všem. Hosté si s námi posledních 10 minut dělali, co chtěli a vrcholem byl poslední gól, který padl vteřinu před koncem - 2:9.

Je škoda, že v utkání, ve kterém máme v první půli dvakrát více šancí než soupeř nakonec schytáme takový debakl. Je fakt, že v současném rozpoložení béčka nám chybí takřka všechny potřebné fotbalové i nefotbalové atributy k bodům.