Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Cvrček Vojtěch, Kouba Zdeněk, Moravec David

G Cvrček Vojtěch 2, Kouba Zdeněk 2, Moravec David

Diváci 4

Komentář: Do souboje o třetí místo jsme nastoupili se dvěma na střídání, ale oslabeni o Bulda, Liberce a Standu. Domácí na tom byli ještě hůře a nastoupili s jedním na střídání, který nakonec do utkání nezasáhl.

Od začátku se hrál spíše statický zápas, ve kterém jsme měli mírně navrch. První branka padla až v 18. minutě, když kubův centr na vápno sebral Zdenda a prudkou střelou na zadní tyč otevřel skóre - 0:1. Do konce první půle se již žádný z týmů neprosadil.

V druhé půli byla naše převaha již přece jenom znatelnější, dlouho jsme se však nemohli prosadit. Až ve 35. minutě vyslal krásnou přihrávkou vzduchem do šance Zdendu, který se na dvakrát prosadil  - 0:2. Domácí si vzali oddechový čas a nedlouho poté začali hrát s vytaženým brankářem. Naše obranná činnost dnes však fungovala i se štěstím perfektně. To deklarovala i další naše branka. Míňa svým výborným blokem dostal míč na Cvrndu, který se zbavil obránce a vymetl šibenici - 0:3. O dvě minuty později vyslal Zdenda míč krásnou českou uličkou na Davida do vápna, a ten míč umístil krásně na přední tyč - 0:4. Tři minuty před koncem utkání vyřešil Kuba situaci dva na jednoho přihrávku na Cvrndu, jehož přízemní střela na přední tyč uzavřela skóre na konečných - 0:5

I když byl dnešní zápas trochu ospalý , zaslouží všichni hráči pochvalu a Martin má již druhou vychytanou nulu v této sezóně! Jen tak dál.