Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Moravec David

G Krejcar Jakub 3, Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan 2, Jech Stanislav, Voltr Jaroslav

Diváci 1

Komentář: Do utkání se štikou jarní soutěže jsme nastoupili se třemi na střídání. Hosté dorazili bez možnosti střídat.

Od úvodu utkání jsme byli jasně lepším týmem. V 5. minutě dostali hosté příležitost k prvnímu útoku a bezchybně jí využili - 0:1. O minutu později přihrál Liberec Kubovi na roh vápna a jeho střela zapadla pěkně na zadní tyč - 1:1. Následně jsme zahazovali obrovské tutovky. To nakonec hosté potrestali a z jednoho z mála protiútoků se opět dostali do vedení - 1:2.Zbytek první půle se hrálo dle stejných not za naší převahy jsme zahazovali jednu šanci za druhou. Tak jsme první půli prohráli.

Vstup do druhé půle se nám povedl přece jenom lépe. Ve 30. minutě posunul Kuba míč na Liberce, který si míč navedl na osu hřiště a prudkou střelou levou nohou srovnal stav utkání na  - 2:2. O dvě minuty po pěkné kombinaci se Zdendou lobnul brankáře Buld - 3:2. Na to jsme navázali další krásnou kombinací, na jejímž konci přetavil buldovu pobídku před prázdnou bránu v gól Jára - 4:2. Ve 37. minutě převzal pas do lajny od Kuby Liberec  a střelou levou nohou na přední tyč navýšil naše vedení na - 5:2. Následovala další rychlá akce. Buldovu asistenci přetavil v gól Kuba, i když si brankář na míč mířící do šíbenice sáhl - 6:2. Pak se chvíli po hřišti pohybovala naše "juniorka", když nejstaršímu hráči na hřišti bylo 25. Bohužel i přes tlak nakonec naši "junioři" inkasovali - 6:3.Pak však vyrazil do útoku Standa a po narážečce s Davidem skóroval do prázdné brány - 7:3. Následně nastoupila na hřiště "seniorka". Nejprve po asistenci od Bulda vymetl šibenici Kuba, čímž dokončil hattrick - 8:3. Posléze však senioři inkasovali a od juniorů to pěkně slízli. Dvě minuty před koncem utkání přihrál v rychlém protiútoku Zdenda na Bulda, který pravou nohou vymetl bližší šibenici a stanovil konečné skóre na - 9:3.

Sice jsme prohráli první půli, ale to bylo zapříčiněno hlavně naší impotencí ve finální fázi. V druhé půli jsme předvedli velkou spoustu oku lahodících akcí a zaslouženě zvítězili. Je dobře, že každý hráč, co nastoupil buď dal gól nebo aspoň na gól přihrál.