Sestava Novák Martin - Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav - Krejcar Jan, Novotný Marek, Novák Lukáš, Šedina Marek

G Krejcar Jan 4, Lukášek Miroslav

ŽK

ČK

Diváci 7

Komentář: Do posledního utkání této sezóny nastoupilo béčko se třemi na střídání a posíleno pouze o Bulda. Domácí nastoupili taktéž se třemi na střídání a navíc do brány nominovali ženu - maminku cca dvouletého kluka.

Utkání začalo dle papírových předpokladů, Pokémon se nehýbal a domácí se rychle dostali do dvoubrankového vedení - 2:0. V 8. minutě nalezl Mára Novotný svojí přihrávkou na vápně Bulda, který střelou na přední tyč snížil na - 2:1. O dvě minuty později přihrál Ondra Buldovi a ten pohotovým zakončením překvapil brankářku domácích - 2:2. Nerozhodný stav vydržel zhruba tři minuty. Poté jsme inkasovali - 3:2. Z rozehry nalezl Pokémon historicky nejlepšího střelce Flamenga Jedličku, který zakončil přesně - 4:2. O dvě minuty později skvěle vyvezl míč Martin do situace 3 na 1, bohužel míč následně na tom jediném hráči ztratili a my inkasovali po páté - 5:2. Pak Mára vyložené šanci trefil tyč. Domácí ještě upravili na poločasových - 6:2.

V začátku druhé půle jsme opět inkasovali - 7:2. Ve 30. minutě převzal míč od Martina Míňa a utěšenou střelou na zadní tyč snížil na - 7:3. O minutu později nalezl Bóďa pod sebou Bulda a jeho skrytá přizemní střela se odrazila od zadní tyče do brány - 7:4. Ve 35. minutě dostal míč od Máry Šediny Buld kličkou se zbavil bránícího hráče a pravou nohou umístil míč pod břevno - 7:5. Bohužel toto byla naše poslední branka. I když ještě Mára trefil dvakrát tyč a po nádherné akci trefil tyč i Pokémon. Konec utkání byl z našeho pohledu tragický. Po dalších dvou brankách si někteří naši hráči začali dělat, co chtěli a výsledkem byl tucet inkasovaných branek v naší síti - 12:5.

Domácí zvítězili naprosto zaslouženě a potvrdili tím své postavení v tabulce. Naši hráči dnes podali takový lehce nad průměrný až spíš průměrný výkon. Kdo dnes rozhodně zazářil byl Míňa, který dal soupeřům dohromady šestery jesličky a navrch přidal gól. Na závěr ještě pár slov k brankářce domácích. Paní Trutnovská zaslouží obrovský obdiv, protože vlézt na malé kopané do brány chce notnou dávku odvahy, i díky hodně prudkým střelám některých hráčů.(Ty naše to dnes spíše nebyly, protože většina byla z kategorie: "doufám, že se míč dokutálí až k bráně"). Hodně zajímavý až kontrastní byl i její přístup k tomuto utkání, očividně měla obrovskou radost, že si to mohla zkusit, oproti tomu někteří naši hráči místo zápasů dávají přednost jiným činnostem. Po utkání nám děkovala za to, že si to mohla vyzkoušet, spíše jsme jí měli poděkovat my, jak pozitivní přístup k malé kopané může někdo mít. Třeba se to i v našem béčku od podzimu zlepší.