Hřiště Olympia

Sestava Novák Martin - Havelka Milan, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec Jakub

G Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

Diváci 2

Komentář:  k dnešnímu utkání jsme opět nastoupili  se dvěma posilami z béčka. Domácí nastoupili se třemi hráči na střídání.

Domácí na nás do úvodu utkání vlétli a vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale skvělými zákroky nás držel Martin v bráně nebo mu vypomohli naší obránci a když už ani to nestačilo, tak domácí hráči selhali v zakončení sami. V 7 .minutě jsme však předvedli první kloudnou akci, na jejímž konci přihrál Liga Járovi, který vymetl šibenici domácí brány - 0:1. Nedlouho poté předvedli domácí jednoduchou akci a po narážečce přes celé hřiště srovnali na -1:1. Domácí ještě do konce první půle stihli otočit stav utkání na - 2:1. Tímto stavem hlavně zásluhou Martina skončil i první půle.

Do druhého dějství jsme přece jenom vstoupili lépe. Ve 25. minutě našla přihrávka Liberce hráče domácích, který míč poslal do vlastní brány - 2:2. Poté se hra lehce srovnala,ale Martin měl stále práce dost. Ve 30. minutě zaběhl za záda Míni hráč domácích a přeloboval Martina - 3:2. Ve 37. minutě perfektně vybojoval Míč Milan, posunul jej na Bulda a ten střelou z první srovnal na - 3:3. I přes závěrečnou snahu obou týmů se již nikdo neprosadil.

Dnešní cenný bod patří hlavně Martinovi, který v bráně předvedl excelentní výkon. Domácí byli rozhodně aktivnějším a nebezpečnějším týmem. Naše poturnajová kocovina byla znát až příliš. doufáme, že příští víkend urveme první jarní vítězství.