Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Dědeček Dominik

ŽK Lukášek Miroslav

Diváci 0

Komentář: Do dnešního utkání jsem nastoupili se třemi na střídání a s Martinem v Bráně. Domácí nastoupili se zápasem v nohách, ale na prestižní duel s námi jim dorazili posily.

První šanci v utkání měl Buld, ale předvedl nejhorší střelu v sezóně. Tak se po akci, kdy zaspal Bomek při bránění, domácí dostali do vedení- 1:0. My odpověděli krásnou akcí, na jejímž konci trefil tyč. O tři minuty později jsme zaslali při bránění a domácí navýšili své vedení- 2:0. V 15. minutě nalezl Kuba svým centrem před bránou hlavu Liberce, který snížil na - 2:1. O dvě minuty později se nám povedla krásná kombinace, na jejímž konci trefil Buld tyč domácí brány. Ve 20. minutě se na svého hráče při bránění vykašlal Jára a domácí se dostali do dvoubrankového vedení - 3:1.

V druhé půli jsme byli výrazně aktivnější než domácí, ale k brance to nevedlo a když se ani domácí ze svých pár šancí nebyli schopni prosadit. Byl nejzajímavější situací druhé půle míňův skluz a následná žlutá karta.

Bohužel jsme i dnes potvrdili, že se nám závěr podzimní části nepovedl. Je třeba přes zimu řádně potrénovat a do jara vstoupit s novým odhodláním. Všem hráčům za podzimní část patří velké díky a obzvlášť Martinovi, který absolvoval několik zápasů za víkend.