Sestava Novák Martin - Dědeček Dominik, Krejcar Jakub, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 6, Dědeček Dominik 3, Voltr Jaroslav 3, Krejcar Jakub

ŽK

ČK

Diváci 7

Komentář: Do utkání s již jistým vítězem letošního krajského přeboru jsme nastoupili se dvěma hráči na střídání. Hosté měli ještě o jednoho hráče navíc.

Vstup do utkání jsme měli skvělý. Ve druhé minutě Jára vyslal Bulda, který obešel brankáře a dostal nás do vedení - 1:0. O dvě minuty později získal míč Libor, poslal do brejku Liberce a ten střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na - 2:0. O minutu později Martin pouze vyrazil střelu hostů a ti snížili na - 2:1. V 8. minutě Liberec poslal Járu do postupu na prázdno bránu a Jára nezklamal - 3:1. Ve dvanácté minutě jsme předvedli krásnou kombinaci Bulda a Liberce, na jejímž konci poslal buld míč od břevna za brankovou čáru - 4:1. O tři minuty později získal míč Kuba a poslal jej přes celé hřiště po zemi do brány hostů - 5:1. Poté se opět dostali ke slovu hosté a snížili na - 5:2. Zareagovali jsme však velmi rychle a po přihrávce Libora se podruhé v utkání prosadil Liberec - 6:2. Dvě minuty před koncem první půle přihrál Jára před prázdnou bránu Buldovi, který dokončil hattrick a stanovil poločasové skóre na - 7:2.

I vstup do druhé půle jsme měli dobrý. Nejprve se Buld prokličkoval k tragické střele pravou nohou, tu však brankář hostů vyrazil a Buld se poté levou nohou nemýlil - 8:2. Ihned po rozehře hosté zaútočili do naší statické obrany a snížili na - 8:3. Nedlouho poté se hosté prosadili znovu - 8:4.Ve 34. minutě poslal Buld Liberce do rohu hřiště, Liberec míč zasekl a vykulil proti noze Buldovi a ten s přízemní střelou doprostřed brány upravil na - 9:4. Hosté po této brance vyměnili brankáře. Výsledek se však nedostavil. Po přihrávce od Liberce se střelou, která se otřela o tyč prosadil Jára - 10:4. Následovala situace, kdy jsme lacino získali roh. Zatímco naši hráči spěchali, aby roh co nejrychleji rozehráli hosté to vyvlažili. Buld tedy rozehrál na Járu, který dokončil hattrick - 11:4. Poté hosté snížili - 11:5. Ve 42. minutě narýsoval Libor kolmici na Bulda a ten střelou na zadní tyč vstřelil svůj šestý dnešní gól - 12:5. Tři minuty před koncem utkání přihrál Buld Liberci, který střelou do prázdné brány dokončil hattrick - 13:5. V poslední minutě jsme ještě nezachytili nástřel hostů na brankovou čáru a hosté snížili na  konečných - 13:6.

To nejlepší nakonec. Po skvělém běžeckém výkonu jsme dosáhli nejcennějšího vítězství v sezóně. Hostům gratulujeme k vítězství v soutěži. Poděkování dnes patří i našim fanouškům.