Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Tomáš

G Kouba Zdeněk 2, Voltr Jaroslav 2

ŽK

ČK

Diváci 3

Komentář: Do dnešního zápasu utkání jsme nastoupili bez Bulda, tak jsme povolali z béčka Zdendu. Hosté dorazili s jedním na střídání, ale letos v jejich nejlepší sestavě.

Hosté do utkání vstoupil aktivněji a hlavně s větším tlakem do brány. My sice více drželi míč, ale bylo nám to k ničemu. V 8. minutě se hosté po krásné kombinační akci dostali do vedení - 0:1. O pět minut později zkazil brankář hostů odkop míč od brány, k míči se dostal Jára a střelou k tyči do prázdné brány srovnal na - 1:1. To od nás bylo na dlouho dobu vše. V první půli jsme hráli hrozně. Naše hra byla bez pohybu a často jsme zbytečně ztráceli míče a hosté tak měli šanci za šancí. Naštěstí jejich zakončení bylo většinou tragické a ještě nás zachraňoval Martin. I přesto všechno se hosté do konce první půle ještě dvakrát prosadili - 1:3. My mohli děkovat všem svatým, že rozdíl ve skóre nebyl vyšší.

O poločase měl k týmu proslov dnes nehrající Buld a přineslo to své ovoce.

Od začátku druhé půle byl obraz hry zcela jiný. Na soupeře jsme vlétli a nenechali jej v klidu rozehrát. Velmi rychle to přineslo své ovoce. Ve 32. minutě přihrál Bomek na vápno Zdendovi, který snížil na - 2:3. O tři minuty později přihrál Míňa Járovi, který si míč hodil na střed hřiště a střelou, kterou otřel tyč srovnal stav utkání na - 3:3. Ve 43. minutě jsme udělali jednu z mála chyb v druhém poločase. Míňa neuhlídal náběh svého hráče a protože i Martin pozdě zareagoval na dlouhý míč soupeře. Dostali se hosté opět do vedení - 3:4. Pět minut před koncem zápasu, předvedl to nejlepší, co umí, Míňa. Přešel přes dva hráče soupeře a míč přihrál na vápno volnému Zdendovi a ten srovnal stav utkání na  - 4:4. Do konce utkání se hrál velmi zajímavý fotbal pro oko diváka oba týmy chtěli vyhrát, ale ani jednomu týmu se již nepodařilo dotáhnout své akce do úspěšného konce.

Dnes se zrodila zřejmě zasloužená remíza. V první půli jsme podali strašidelný výkon, naopak v té druhé jsme byli výrazně lepším týmem. Pochvalu si naši hráči zaslouží pouze za druhou polovinu utkání. Příští týden nás čeká lídr tabulky.