logo

FC Blešno A - Rasošky 5 : 2

Datum 11.06.2022, 09:00

Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Dědeček Dominik 3, Janský Libor, Krejcar Jan

ŽK

ČK

Diváci 3

Komentář: Do utkání jsme nastoupili se třemi na střídání. Hosté dorazili pouze s jedním na střídání. 

Vstup do utkání se nám poměrně povedl. Ve druhé minutě přihrál Liga Buldovi, který si míč navedl míč na střed a přízemní střelou nás dostal do vedení- 1:0. O tři minuty později Liga přihrál Liberci, který se prosadil střelou levou nohou na zadní tyč -2:0. To bylo v první půli poslední naše dobrá věc. Nejprve neunesl nekonstruktivní kritiku našich hráčů Zdenda a šel domů. Hosté začali zlobit. To vyústilo v ruku Ligy a penaltu hostů. Hráč hostů trefil prostředek brány a tedy i Martina, ale od něj šel míč za brankovou čáru - 2:1.Aby toho nebylo málo po chvíli se nám zranil Liga a zápas pro něj skončil. Do konce první půle se již žádný z týmů neprosadil.

Do druhé půle jsme vstoupili naprosto hrozně a hosté takřka z první akce srovnali na - 2:2. Pak jsme přece jenom začali hrát o něco lépe a hosty jsme pouštěli do šancí naprosto minimálně. Gól jsme však dlouho nedokázali vstřelit. Až ve čtyřicáté minutě jsme předvedli krásnou kombinační akci, na jejímž konci přihrál Kuba Liberci, který nám střelou do prázdné brány vrátil vedení - 3:2. Poté hosté zlepšili svojí hru, my však naštěstí již nepolevil v koncentraci. Ve 48. minutě přihrál Buld Liberci, který střelou do prázdné brány dokončil hattrick - 4:2. V poslední minutě nalezl Buld svým nástřelem Libora a ten míč nasměroval do brány - 5:2.

Po suverénně nejhorším výkonu v sezóně jsme získali povinné tři body. Dnes jsme bohužel totálně přizpůsobili hře soupeře a ještě na zápase bylo minimum fanoušků, jinak by už na nás nikdo nikdy nepřišel. I tak zveme všechny na poslední utkání sezóny s aspirantem na titul.