Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

ŽK

ČK

Diváci 3

Komentář: Do utkání o průběžné 5. místo jsme nastoupili se dvěma hráči na střídání. Hosté dorazili bez brankáře a možnosti střídat.

My do zápasu bohužel nastoupili bez schopnosti dostat se k ohrožení brány. Hosté se po zásluze prosadili již v 5 . minutě střelou k tyči - 0:1. V 10. minutě se prosadili hosté z nenápadné akce po druhé a opět k tyči Martinovy brány - 0:2. Hosté hráli hodně s vytaženým brankářem, ale naše pokusy trefit prázdnou bránu přes celé hřiště byly tragické. V 17. minutě se Míňovi nepovedla rozehra do přečíslení a namazal hostů na třetí zásah v utkání - 0:3. Ve 22. minutě předvedli obrovskou minelu i hosté a poslali Liberce do samostatného úniku na prázdnou bránu - 1:3

Do druhé půle jsme již vstoupili mnohem lépe a ve 30. minutě se po narážečce s Kubou prosadil Buld střelou na zadní - 2:3. O deset minut později krásně nalezl Liberec před prázdnou bránou Bomka, který se prosadil poprvé v této sezóně a srovnal stav utkání na - 3:3. Hosté si také vytvořili nějaké šance, ale Martin je většinou všechny bravůrně zlikvidoval. Tři minuty před koncem se k zakončení dostal Liberec, ale jeho střela orazítkovala pouze tyč hostující brány. V předposlední minutě obral Jára o míč brankáře hostů, ale míč si ukopl příliš daleko a protože ani hosté svůj poslední útok nevyužili k zakončení skončilo utkání remízou.

Opět jsme prohospodařili první půli a nebýt obrovské chyby hostů mohlo se nám to dnes šeredně vymstít. Jsme rádi, že se konečně prosadil Bomek.