logo

Gigantes - FC Blešno A 5 : 4

Datum 23.10.2021, 09:00

Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 0

Komentář: Do zápasu s lídrem tabulky jsme nastoupili se dvěma na střídání. Domácí na nás vyrukovali se čtyřmi na střídání s trenérem a fanoušky.

Od úvodních minut zápasu byli domácí dominantní na míči, což jsme očekávali. My se poprvé dotkli míče až ve druhé minutě. V 5. minutě jsme však předvedli krásnou akci na jeden dotek. Na konec Buld přihrál Kubovi, který nás střelou na přední tyč poslal do vedení - 0:1. O tři minuty později však domácí zaslouženě vyrovnali - 1:1. Ve 12. minutě našel Martin svoji rozehrou obránce domácích a míč se velmi rychle dostal do naší brány - 2:1. O dvě minuty později Kuba krásně nalezl před bránou domácích Liberce, který patou srovnal na - 2:2. V 18. minutě se po další krásné akci dostal k zakončení Míňa, jeho střelu brankář vyrazil, avšak k míči se dostal LIberec a dostal míč do brány - 2:3. Tři minuty před koncem první půle dostal Martin svojí rozehrou do úzkých Míňu, který přišel u našeho vápna o míč a domácí i díky tomu srovnali na poločasových - 3:3.

Obraz hry se v druhé půli nezměnil stále byli aktivnější na míči, ale náš výkon v defenzivní činnosti byl na velmi slušné úrovni. V 8. minutě se nám zranil Tomek. A my už museli hrát pouze s jedním na střídání. V 10. minutě obral o míč posledního obránce domácích Jára a střelou mezi nohy domácího brankáře nás poslal do vedení - 3:4. Domácí však rychle přispěchali s odpovědí a srovnali na - 4:4.  7 minut před koncem se domácí dostali před naším vápnem ke střele, kterou Kuba tečoval, Libercovi a Martinovi prošla mezi nohama a skončila v naší síti - 5:4. I přesto, že jsme si ještě vytvořili šance ke srovnání, se nám vyrovnat nepodařilo.

Ačkoliv dnes áčko prohrálo, lze tento výkon označit ze jeden z nejlepších výkonů, co jsme letos předvedli. Domácí byli celý zápas lepším týmem a vyhráli zaslouženě.