logo

Nebeský klády - FC Blešno A 3 : 9

Datum 19.09.2021, 09:00

Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Janský Libor, Krejcar Ondřej, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 4, Kouba Zdeněk 3, Dědeček Dominik, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 0

Komentář: K dnešnímu utkání jsme nastoupili se dvěma na střídání díky výpomoci tři hráčů z béčka a v rozlišovácích, protože to Buld špatně napsal. Rozhodčí nedorazil vůbec. Hosté se sešli až po 12 minutách bez možnosti střídat. Dohodli jsme se, že to odehrajeme bez rozhodčího.

Do zápasu jsme vstoupili dobře. Ve 2. minutě Zdenda na dvakrát využili toho, že domácí zkusili hrát bez brankáře, a poslal nás do vedení - 0:1. O minutu později domácí díky pěkné individuální akci a předložení míče před prázdnou bránu srovnali na - 1:1. O minutu později přihrál od rohu Zdenda na Bulda a ten si míč potáhl na střed hřiště a prudkou ranou pod břevno nám vrátil vedení - 1:2. Domácí však měli nachystanou takřka identickou odpověď jako při jejich první brance - 2:2. Pak jsme konečně začali hrát naší hru. Martin našel výhozem Liberec, po jehož sklepnutí mu z první vrátil míč Buld. Liberec z první vrátil na Bulda a ten skóroval do prázdné brány - 2:3. Dvě minuty před koncem první půle se nám povedla hodně podobná akce, na jejímž konci přihrál Jára před prázdnou bránu Buldovi, který dokončil hattrick a vstřelil svoji branku s pořadovým číslem 400 v dresu A-týmu - 2:4. Tímto stavem skončila i první půle.

Ve druhé půli jsme svůj výkon lehce zlepšili. Ve 27. minutě obral Zdenda o míč obránce domácích a nakonec i sám přízemní střelou zakončil k tyči - 2:5. Ve 30. minutě jsme podruhé v zápase rozehrávali nepřímý kop po dvojím hraní s brankářem. K jeho exekuci se postavil Zdenda. Přihrál Járovi, jehož střela zapadla k zadní tyči - 2:6. Domácí zareagovali individuální akcí po lajně a nabídkou před prázdnou bránu - 3:6. Ve 37. minutě Buld přihrál před prázdnou bránu Zdendovi, čímž se zrodil druhý hattrick v utkání - 3:7. Následovala krásná akce Ondry Krejcara. Ondra dvakrát naznačil, že půjde do střely, aby nakonec přihrál před prázdnou bránu Buldovi - 3:8. Poslední branku utkání vstřelil po Zdendově asistenci Liberec, když prostřelil brankáře domácích jeslemi - 3:9.

Po nepříliš oslnivém vstupu do utkání jsme nakonec k zápasu přistoupili zodpovědně a poprvé v sezóně jsme zvítězili. Zlepšený výkon předvedl Martin, který začal dokonce i mluvit. Doufejme, že na tento výkon navážeme i příští týden.