logo

Rasošky - FC Blešno A 5 : 5

Datum 31.10.2021, 10:00

Hřiště ZŠ Černožice

Sestava Hříbal Vojtěch - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Dědeček Dominik, Krejcar Jakub, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Lukášek Miroslav

ŽK

ČK

Diváci 5

Komentář: Do utkání s posledním týmem tabulky jsme nastoupili takřka v nejlepší sestavě. Domácí měl k dispozici také to nejlepší, co mají k dispozici. Před začátkem utkání nás zdržel pozdní příjezd bratří Krejcarů, kteří měli míč.

Domácí nás překvapili kvalitní a aktivní hrou. V 5. minutě za to byli po zásluze odměněni vedoucí brankou - 1:0.  O dvě minuty později přihrál Buld na brankovou čáru Liberci, který srovnal na - 1:1. Potom jsme si začali vytvářet šance, bohužel jsme je ve velkém zahazovali a nechali jsme rozchytat domácího brankáře ke kvalitnímu výkonu. V 15. minutě nás domácí opět přehráli a dostali se do vedení - 2:1. O tři minuty později byl před vápnem faulován Buld. Ten se ujal i exekuce přímého kopu, který rozehrál na Míňu, který i s pomocí teče dostal míč do brány - 2:2. Tři minuty před koncem první půle se nevrátil se svým hráčem Buld a domácí i pomocí dorážky strhli poločasové vedení na svojí stranu - 3:2.

Do druhé půle jsme sice vstoupili s větším odhodláním, ale ve 30. minutě jsme vyrobili hrubku a domácí se poprvé v utkání dostali do dvoubrankového vedení - 4:2. Ve 35. minutě rozehrál Vojta do strany na Bomka, který si navedl míč přes půlku hřiště a střelou k tyči snížil na - 4:3. Dále jsme zahazovali šance a vytvářeli chyby při rozehře a bránění. Ve 45. minutě Vojta vystřelil přízemní střelu z poloviny hřiště, kterou mu brankář domácích chytil a střelou přes celé hřiště vrátil domácím dvoubrankové vedení - 5:3. Poté jsme se však definitivně zvedli a poslední minuty zápasu patřily nám. Nejprve Liberec nalezl na vápně Kubu, který snížil na - 5:4. Minutu a půl před koncem utkání Míňa přihrál Buldovi a ten si hodil míč na pravou nohu, poté střelou na přední tyč srovnal stav utkání na - 5:5. V poslední minutě jsme šli dva ne jednoho, ale Liberec v pádu netrefil prázdnou bránu.

Získali jsme bod, ale je to málo. Bohužel náš výkon byl většinu zápasu hodně špatný, kromě posledních pěti minut, které docela ušly. Pochvalu si za dnešní výkon nezaslouží nikdo. Je to velké varování před blížící se futsalovou sezónou s tímto výkonem bychom schytali debakl od každého. Příští týden nás čeká zřejmě poslední utkání podzimu, doufejme, že předvedeme lepší výkon.