Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Novák Lukáš - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub

G Krejcar Jan 3, Kouba Zdeněk, Krejcar Tomáš, Novák Lukáš

Diváci 0

Komentář: K dnešnímu utkání jsme opět nastoupili v silně kombinované sestavě se dvěma hráči na střídání. Domácí měli taktéž dva hráče na střídačce.

Do utkání jsme překvapivě lépe vstoupili my, když se po přihrávce od Ligy střelou pravou nohou do šibenice prosadil Buld - 0:1.Domácí však poměrně rychle otočili vývoj utkání díky jejich nejlepšímu hráči Kollárovi - 2:1.  V 10. minutě vyzval kolmicí Buld k běhu Pokémona, který ač nerad, tak se výzvy ujal a přízemní střelou srovnal stav utkání na - 2:2.O tři minuty později si domácí vzali své vedení zpět - 3:2.V 16. minutě vybojoval míč, přihrál krásně Buldovi, který svojí střelu opře o zadní tyč - 3:3. V posledních pěti minutách první půle jsme zcel degradovali náš výkon. Nepovedlo se nám dvakrát v lehké situaci přesně rozehrát a domácí nás dvakrát potrestali - 5:3.

Vstup do druhé půle jsme měli naprosto famózní. Ve druhé minutě Zdenda prošel takřka celé hřiště a střelou na zadní tyč snížil na - 5:4. O dvě minuty později předvedl Zdenda další krásnou akci a na jejím konci přihrál Buldovi, který levou nohou vymetl zadní šibenici domácí brány - 5:5. Pak přišel naprosto ukázkový minimálně žlutý skluz domácího hráče, který si často plete toto hřiště s arénou MMA, bohužel rozhodčí písknul pouze faul. Zhruba do čtyřicáté minuty jsme drželi vyrovnaný stav. Pak však domácí třikrát udeřili a o výsledku utkání bylo takřka rozhodnuto - 8:5. Záblesk naděje ještě předvedl Buld, přešel přes dva hráče a vybídl ke skórování Bomka - 8:6. Domácí přispěchali s odpovědí - 9:6. V poslední minutě ztratil míč na půlce Buld a střela hráče domácích z velké dálky prošla Martinovi mezi nohama - 10:6.

Inkasovali jsme potupnou desítku. bohužel jsme dnes na lepší výsledek asi neměli. Škoda, že Pokémon dnes neměl ten správný "feel", třeba by to dopadlo lépe. Vytvořili jsme domácím tři góly v naší síti, to by se asi stávat nemělo. Velké poděkování patří hráčům béčka bez nich bychom tento zápas neodehráli. Čekají nás poslední dvě utkání, doufáme, že ještě budeme bodovat.