Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Krejcar Jan, Moravec David, Moravec Jakub

G Krejcar Jan 2, Krejcar Jakub

Diváci 2

Komentář: Do utkání s nejlepším týmem jara jsme nastoupili se dvěma na střídání i díky výpomoci Davida Moravce z béčka. Domácí se sešli déle nejprve s jedním na střídání a deset minut před koncem utkání.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a a ve druhé minutě jsme mohli už vést o dvě branky. To by ale Liga nesměl být rychlejší než míč. Střel jsme měli více než domácí. V 8. minutě měli domácí teprve druhou střelu, která bohužel skončila v naší síti - 1:0.  O tři minuty později Kuba zastavil míč na naší brankové čáře, ale už jej nezvládl odkopnout a důrazní domácí dotlačili míč do sítě - 2:0. Ani to nás nerozhodilo a stále jsme byli aktivnějším týmem. V 15. minutě Martin pouze vyrazil nástřel domácích od rohového praporku a hráč domácích bez problémů dorazil míč do sítě - 3:0. Pět minut před koncem prvního poločasu jsme konečně zaslouženě snížili. Kuba přihrál Buldovi, který i pomocí teče vymetl šibenici domácí brány - 3:1. Tímto stavem skončil i první poločas.

Vstup do druhé půle se nám moc nepovedl. Domácí hned z první šance udeřili, když si Martin nepohlídal střelu na přední tyč - 4:1. Postupně jsme opět začali přebírat otěže zápasu my. Nejprve Buld trefil spojnici domácí svatyně. O pět minut později po přihrávce od Bulda trefil vracejícího se hráče domácích Kuba a od něj míč putoval do brány - 4:2.Ve 40. minutě jsme dostali do dalšího brejku. Liga přihrál do skluzu Buldovi, který snížil na - 4:3. O dvě minuty později si tito dva hráči prohodili pozice, Liga bohužel prázdnou bránu překopl. Dále jsme do domácích bušili, ale branku jsme již nevstřelili. Domácí navíc dvě minuty před koncem utkání překvapili Martina střelou na přední tyč - 5:3.

Po nejlepším jarním výkonu jsme bohužel odešli poraženi. Na tomto výkonu se však dá stavět. Liga a David to mají za dvacku.