logo

FC Blešno A - Gigantes 5 : 3

Datum 21.05.2023, 09:00

Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Krejcar Jakub, Krejcar Jakub, Novák Martin - Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David, Moravec Jakub

G Krejcar Jan 2, Janský Libor, Moravec David, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 4

Komentář: Do utkání s druhým týmem tabulky jsme nastoupili se třemi hráči na střídání. Hosté po patnácti minutách čekání dorazili aspoň s jedním hráčem na střídání.

Od začátku zápasu se hrál hodně úsporný malý fotbal. Vzhledem k počasí to bylo i pochopitelné. V 5. minutě předvedli ligovou spolupráci bratři Moravcovi. Na závěr přihrál Liga Davidovi, který vstřelil svůj druhý gól o tomto víkendu za áčko - 1:0. I když jsme si v první půli vytvořili asi více šancí než soupeř, hosté byli rozhodně nebezpečnější a famózními zákroky nás podržel Martin.

Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl. Nejprve se po nedohodě mezi Míňou a Buldem hosté dostali lacino k autu. Po jeho rychlém rozehrání se míč dostal až na zcela volného Bůžka Tomáše a ten srovnal na -1:1. O minutu později následovala další rychlá kombinace a střela do prázdné brány - 1:2. Hosté logicky zalezli a my začali neúspěšně dobývat jejich obranný val. Pět a půl minuty před koncem utkání jsme se odhodlali ke hře bez brankáře. Do brány šel Kuba a začal neskutečný koncert. Nejprve po rychlém posunutí od Kuby se dostal míč na lajnu k volném Járovi. Jára narýsoval skvělou přihrávku do vápna na Bulda, por kterého nebyl problém uklidit míč do odkryté brány - 2:2. O minutu později Kuba rozehrál do strany na Bulda, od něj šel míč do lajny na volného Libora, jehož střela zamířila na zadní tyč - 3:2. Hosté se ještě zmohli na jednu kloudnou akci po níž zakončili efektivně patičkou do naší brány - 3:3. Následovala naše takřka strojová kombinace do Kuby se dostal míč až k Ligovy a jeho přesná přihrávka našla na zadní tyč Járu - 4:3. V poslední minutě se ještě nechal bolestivě trefit Liga, čímž vybojoval míč a následně jej poslal před prázdnou bránu Buldovi, jehož zakončení bylo poněkud krkolomné, ale míč skončil v brance - 5:3.

Dnes jsme bohužel většinu zápasu nepředváděli žádný oslnivý výkon, ale zachránila nás hra bez brankáře, kterou jsme zvládli naprosto excelentně a i naše hokejová reprezentace by se od nás mohla učit, jak se nakládá s přesilovou hrou.

Statistiky

Brankář Z VN IG IG/Z G A ŽK ČK
Krejcar Jakub 1 1 0 0.0 0 0 0 0
Novák Martin 1 0 5 5.0 0 0 0 0
Hráč Z G A +/- ŽK ČK
Janský Libor 1 1 0 1 0 0
Krejcar Jakub 1 0 0 -2 0 0
Krejcar Jan 1 2 1 2 0 0
Lukášek Miroslav 1 0 0 1 0 0
Moravec David 1 1 0 0 0 0
Moravec Jakub 1 0 3 2 0 0
Voltr Jaroslav 1 1 1 4 0 0