Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Janský Libor 4, Krejcar Jan 3, Dědeček Dominik, Jech Stanislav

Diváci 7

Komentář: K dnešnímu utkání jsme i díky výpomoci Pokémona z béčka nastoupili se třemi na střídání. Hosté dorazili bez možnosti střídat.

Úvod utkání se nám nepovedl. Hosté hned z prvního útoku zakončili od rohového praporku a tato střela Martina překvapila - 0:1. Ihned po rozehře jsme předvedli krásnou kombinaci. Jára na konci přihrál na Bulda a jeho střela skončila pod břevnem hostující brány - 1:1. O dvě minuty později vyslal Libor do brejku Buld, který pomocí kličky na pravou nohu překonal brankáře hostů - 2:1. O čtyři minuty později dostal Standa míč na Bulda. Buld předvedl zidanovku a přízemní střelou na zadní tyč dokončil hattrick a navýšil naše vedení na - 3:1. Hostům se záhy povedlo snížit na - 3:2. Ve12.minutě posunul Buld míč do brejku na Libora. Libor jeslemi překonal brankáře hostů a vrátil nám dvou brankové vedení - 4:2. Poté se naše hra opět sesypala. Nepovedená rozehra Martina - 4:3. A nedlouho poté hosté srovnali na - 4:4. Tři minuty před koncem první půle převzal Libor míč od Ligy a střelou na přední tyč nám vrátil vedení - 5:4. V poslední minutě první půle hostům neuvěřitelně namazal Standa a hosté toho využili - 5:5.

Do druhé půle jsme přece jenom vstoupili lépe. Nejprve prudkou Buldovu přihrávku usměrnil do brány Libor, který dokončil hattrick - 6:5. O minutu později dostal míč od Ligy Libor a jeho přihrávku na Bulda si hosté uklidil do brány - 7:5. Ve 35. minutě dostal krásný míč od Martina Standa a umístěnou střelou na zadní tyč navýšili naše vedení na - 8:5. Bohužel Standa ve 40. minutě opět zkazil rozehru a hosté snížili na - 8:6. Ve 44. minutě dostal míč od Ligy na vápno LIberec a konečně se střelou pod břevno prosadil - 9:6. Následně se nepovedla rozehra Martinovi a hosté trestali - 9:7. Poté po přihrávce od Liberce skončila Buldova střela na tyči. V poslední minutě opět zkazil rozehru Martin a hosté snížili na rozdíl jedné branky - 9:8. Vítězství jsme nakonec se štěstím uhájili.

Dnes jsme konečně podali celkem dobrý výkon směrem dopředu. Bohužel rozehra z obrany se nám dnes vůbec nedařila a z jasného utkání jsme udělali zbytečné drama. Tak jako tak máme tři body a to se počítá.