Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Krejcar Ondřej, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David

G Krejcar Jan, Moravec David

Diváci 5

Komentář: Do utkání s lídrem tabulky jsme nastoupili se dvěma na střídání a to jen díky výpomoci hráčů z béčka Ondry a Davida. Domácí na nás vyrukovali se čtyřmi na střídání a snad v nejsilnější možné sestavě.

V úvodu zápasu jsme byli aktivnější. Bohužel hned v první minutě Liga zkazil rozehru a nejmladší hráč domácích Krotil to ztrestal - 1:0. O pět minut později jsme dostali míč na Járu u našeho rohu, který domácím daroval šanci a ty jí opět nepohrdli - 2:0. Poté se přece jenom hra srovnala, ale domácí byli aktivnější a my se do šancí moc nedostávali. V 15. se domácí dostali k vyraženému míči Martinem a navýšili své vedení na - 3:0. Poté jsme konečně měli pořádnou šanci i my, ale buldovu střelu vyrazil brankář domácích na břevno. Pět minut před koncem první půle domácí udeřili ještě jednou - 4:0.

Po poločasové rozmluvě jsme do druhé půle vstoupili přece jenom lépe. Zvýšili jsme pohyb a díky tomu držení míče a větší nebezpečí před bránou hostů. Ve 35. minutě se míč odrazil od Járy na Davida, který chtěl přihrát Buldovi, ale míč se mu na levé noze sklouznul tak nečekaně, že skončil nechytatelně v bráně domácích - 4:1. Domácí se zadrhli a šance jsme si vytvářeli spíše my, ale finální přihrávka nám vázla. Ve 40. minutě Buld nedoskočil míč a hráči domácích to posléze vykombinovali do prázdné brány - 5:1. Pět minut před koncem utkání byl před vápnem faulován Buld. Buld si se štěstím narazil s Liborem a následně míč prostřelil na přední tyči do brány - 5:2. I když jsme si vytvořili ještě dvě slušné šance skóre se již nezměnilo.

Domácím gratulujeme k vítězství v zápase a pravděpodobně i k titulu. My se dnes snažili, ale na lepší výsledek to nestačilo.