Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Krejcar Jan, Moravec David, Moravec Jakub

G Krejcar Jan 3, Krejcar Jakub

ŽK Voltr Jaroslav

Diváci 4

Komentář: Do přeloženého utkání s Reds jsme nakonec nastoupili se dvěma hráči na střídání díky výpomoci Davida z béčka. Domácí dorazili s jedním na střídání.

Úvod utkání byl hodně hektický, obrovské šance na obou stranách hřiště. V páté minutě se dostal ke střele Standa, ale jeho střela byla zblokována. K odraženému míči se dostal Buld a pravou nohou jej poslal pod břevno - 0:1.  Pak měli větší šance spíše domácí, buď nás zachránila branková konstrukce nebo skvělé zákroky Martina. Ve 12. minutě se dostal k odraženému míči Kuba a střelou přes celé hřiště do prázdné brány navýšil naše vedení na - 0:2. O pět minut později se dostal do brejku opět Standa a jeho střela byla znovu zablokována. K míči se dostal Buld a přeloboval brankáře stojícího na vápně - 0:3. V 18. minutě přišel klíčový moment tohoto zápasu. Liga byl faulován tak nešťastně, že to odnesl jeho kotník a dohrál pro dnešní zápas a možná i pro tuto sezónu. Pět minut před poločasem jsme předvedli sérii chyb a tu největší Buld, když neuhlídal svého hráče metr před brankovou čarou - 1:3. Do konce první půle se již žádný tým neprosadil.

V druhé půli byli domácí jasně lepší nám hodně rychle docházely síly, protože domácí hráli power-play a s jedním na střídání to již moc nešlo. Ve 30. minutě se střelou ze střední vzdálenosti prosadil nejlepší hráč domácích Janoušek - 2:3. O pět minut později se domácí prosadili po druhé, když se střelou ze střední vzdálenosti prosadil brankář domácích - 3:3. O tři minuty později jsme již byli zralí na ručník, když přízemní střela prošla Martinovi pod nohama - 4:3. Ve 44. minutě nasadil Buld jesle protihráči u našeho rohu po sprintu vyhrál i další souboj, když si narazil s Kubou a střelou ze střední vzdálenosti namířil míč po zemi na zadní tyč - 4:4. Následně měli obrovskou šanci domácí, ale tu Martin zlikvidoval zákrokem zápasu. Následně se domácím zranil brankář a tím bylo víceméně jasné, že se skóre již nezmění a to se také stalo.

Dnes jsme vítězství ztratili díky tomu, že se nám zranil Liga a posléze jsme neměli více sil poradit si s powerplay domácích. Hodně nás podržel Martin a také štěstí při tyčích domácích.