Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Moravec Jakub, Moravec Jakub, Novák Martin - Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan

G Dědeček Dominik 2, Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec Jakub

Diváci 4

Komentář: Do šlágru kola jsme nastoupili oslabeni o Kubu,Standu a Zdendu. Hosté naopak dorazili takřka v nejsilnější sestavě.

Do utkání jsme vstoupili naprosto impozantně hned z prvního útoku jsme se prosadili, Liberec přihrál Buldovi, který míč poslal se štěstím pravou nohou do bližší šibenice - 1:0. O dvě minuty později Liberec přihrál Ligovi, jehož skvělá střela skončil na zadní tyči - 2:0. Hostům dorazili další hráči a začali hrát power-play, kterou mají velmi dobře zvládnutou. Netrvalo dlouho a hostům se podařilo snížit na - 2:1.V patnácté minutě jsme pěkně sehráli aut a Liberec skvěle nalezl na vápně skórujícího Libora - 3:1. Tři minuty před koncem první půle se hostům i přes veškerou snahu podařilo i pomocí Járy snížit na - 3:2. Tímto stavem skončila i první půle.

O poločase nám udělal radost svojí návštěvou Michael Kotland.

I vstup do druhé půle se nám poměrně povedl. V úvodu jsme dobře ubránili soupeřovu power-play díky famóznímu obrannému zákroku Míni, od něhož se míč odrazil k Libercovi, který trefil prázdnou bránu hostů střelou z vlastní poloviny hřiště - 4:2. Poté však hosté zabrali a jejich powerplay byla opravdu smrtící. Během sedmi minut otočili zápas díky třem relativně slepeným brankám - 4:5. Následně měl možnost napodobit Liberce Buld, ale jeho pokus tečoval hráč hostů mimo branku. Ve 40. minutě dobře a rychle vyhodil Martin míč na Bulda, ten ho z prvního doteku poslal do lajny Liberci, a ten opět z vlastní poloviny trefil prázdnou bránu - 5:5. Hosté však zareagovali dobře sehranou hrou bez brankáře a pro nás smolně prostřelili Martina jeslemi - 5:6. Nedlouho poté jsme se odhodlali ke hře bez brankáře i my. Bohužel se nám to nejprve vůbec nepovedlo a po ztrátě jsme inkasovali -5:7. Následně jsme to sehráli přece jenom lépe. Ke střele se dostal Jára a trefil tyč. Hosté po zisku míče opět skórovali - 5:8. V poslední minutě měl ještě možnost dokončit hattrick Liberec, ale brankář hostů byl proti.

V utkání velmi dobré úrovně jsme nakonec tahali za kratší konec. Nehráli jsme vůbec špatně, ale hosté byli prostě lepší. Ještě nás nějaká práce na tréninkách čeká. Famózní výkon podal se svobodou loučící se Liberec, přejeme mu hodně štěstí a spokojenosti v životě manželském. Opět předvedl několik famózních zákroků i Martin. Jedeme dál sezóna nekončí.