Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Janský Libor, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 6, Dědeček Dominik 3, Kouba Zdeněk 3, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav

Diváci 6

Komentář: Do utkání s posledním týmem tabulky jsme nastoupili s nejvíce ofenzivní sestavou, co máme k dispozici. Hosté dorazili bez možnosti střídat.

Hned v prvním střídání se po přihrávce od Zdendy ve vápně prosadil pravou nohou po zemi Buld - 1:0.  O minutu později se po takřka identické kombinaci po přihrávce od Liberce prosadil Zdenda - 2:0. Posléze se však náš gólostroj na dlouhou dobu odmlčel, trefili jsme mezitím čtyři tyče a zahodili dost šancí. V 15. minutě se po krásné přihrávce od Járy prosadili po tanečku s brankářem hostů Liberec - 3:0. O dvě minuty později rychle rozehrál Martin, čímž poslal do samostatného úniku Bulda, který jeslemi prostřelil brankáře hostů - 4:0. Dvě minuty před koncem první půle po přihrávce od Kuby dokončil střelou do prázdné brány Buld hattrick a stanovil poločasové skóre na - 5:0.

I druhá půle vypadala stejně. Ve 27. minutě se po pěkné kombinaci a přihrávce od Bulda prosadil střelou na zadní tyč Liberec - 6:0. O minutu později nasměroval přihrávku Liberce u tyče stojící Buld do brány - 7:0.Ve 32. minutě se po další pěkné akci  zdendově přihrávce prosadil prudkou střelou do poloodkryté brány Kuba - 8:0. O chvíli později se po rychlém brejku a buldově zpětné přihrávce prosadil pěknou střelou k tyči Zdenda - 9:0. Ve 40. minutě se trefil Jára Bulda do nohy od ní letěl míč do brány - 10:0. Za dvě minuty mohl Zdenda skórovat do prázdné brány, ale místo toho míč zastavil těsně před brankovou čarou a k míči první doběhl Buld - 11:0. Následně po přihrávce od Kuby dokončil hattrick Liberec - 12:0. Ve 45. minutě předvedl krásnou dlouhou přihrávku Libor a Zdenda se ocitl sám před brankářem a zkušeně dokončil hattrick - 13:0. Dvě minuty před koncem dal gól do prázdné brány po přihrávce od Zdendy Jára - 14:0. Tímto výsledkem i zápas skončil.

Dnes jsme si dokráčeli pohodlně pro nejvyšší vítězství v sezóně. Pochvalu zaslouží Martin za vychytanou nulu. I přes velké množství vstřelených branek bylo v naší hře stále dost chyb.