Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Novák Lukáš, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 6, Janský Libor 2, Kouba Zdeněk 2

Diváci 4

Komentář: Do posledního utkání v této sezóně jsme i díky výpadku stránek nastoupili pouze s jedním na střídání. Hosté dorazili se dvěma na střídání a poměrně s mladým týmem.

Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry, ale v začátku utkání jsme neměli moc srovnaná mířidla. V 8. minutě se po přihrávce od Zdendy konečně prosadil Buld střelou z vápna na zadní tyč - 1:0. Pak nám zatopili hosté, když trefili tyč a pak netrefili ani prázdnou bránu. V 15. minutě nalezl Zdenda u tyče Bulda, který pravou nohou zamířil přesně - 2:0. O čtyři minuty později si pěkně narazil míč s Buldem Libor a přízemní střelou navýšili naše vedení na - 3:0. Deset vteřin před koncem vystřídal Pokémona Buld, dostal míč od Zdendy, prudkou střelou dokončil hattrick, čímž stanovil poločasové skóre na - 4:0.

Hosté do druhé půle vyměnili brankáře a pokoušeli se hrát power-play. Ve 30. minutě jsme získali míč, Zdenda přihrál Buldovi, který počkal na brankáře a bodlem uklidil míč na zadní tyč - 5:0. Pak se konečně dočkali i hosté, když snížili na - 5:1. Následně přihrál Buld Zdendovi a na něj již čekala poloodkrytá brána - 6:1. Následně jsme ne úplně důsledně bránili v našem vápně a hosté snížili na - 6:2. O minutu později se nechal hodně smolně prostřelit z úhlu Martin - 6:3. Poté už jsme si vzali otěže utkání zpět do našich nohou. Po další asistenci od Bulda se prosadil Zdenda - 7:3.O chvíli později Zdenda vyzval k postupu na prázdnou bránu Bulda - 8:3. Čtyři minuty před koncem si Libor několikrát vyměnil míč s Buldem a poté krásně z hranice vápna uklidil míč po zemi k tyči - 9:3. Poté ještě hosté snížili na - 9:4. O dvě minuty později vybojoval míč pro Bulda Jára a Buld dovedl míč do prázdné brány, čímž stanovil konečné skóre na  - 10:4

I přesto, že se některým našim hráčům moc nechtělo hrát, dokráčeli jsme pro pohodlné vítězství a tím jsme získali celkově třetí místo v soutěži.