Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan 2, Lukášek Miroslav 2

ŽK Dědeček Dominik

ČK

Diváci 4

Komentář: Do utkání proti nestorům královéhradecké malé kopané a aktuálně druhému týmu tabulky týmu Flamenga jsme nastoupili se dvěma hráči na střídání domácí na tom byli stejně.

Od začátku utkání byli domácí více na míči my hrozili spíše rychlými brejky. Ve čtvrté minutě poslal Kuba přihrávku přes celou šíří hřiště na Bulda, který nás celkem s přehledem poslal pravou nohou do vedení - 0:1. O minutu později jsme špatně pohlídali roh domácích a domácí srovnali na - 1:1. Následně nás několikrát zachránil Martin. Když jsme se psychicky zvedli, tak jsme se po rychlém brejku a přihrávce Bulda prosadili díky střele Liberce do poloodkryté brány - 1:2. Nedlouho poté nedobránil situaci Buld a domácí opět srovnali na - 2:2. Pak za nás tahal horké uhlíky Martin, ale s dnešní jeho formu to pro něj nebyl žádný problém. Tak mohl Kuba vymyslet další krásnou přihrávku na Bulda, který nám střelou na přední tyč vrátil vedení - 2:3. O chvíli později vyrazil Martin míč tak výborně, že vyslal Liberce do samostatného úniku a Liberec Jeslemi prostřelil brankáře domácích - 2:4.  Dvě minuty před koncem první půle domácí snížili na poločasových - 3:4.

Vstup do druhé půle se nakonec lépe povedl domácím. Po naší laciné ztrátě míče na polovině soupeře, poměrně snadno přešli i přes Míňu a vznikla situace 3 na 1 a s tou si domácí zkušeně poradili - 4:4. Míňa se však vykoupil naprosto famózně. Ve 40.minutě se postavil k exekuci přímého kopu a míč umístil skvostně na zadní tyč - 4:5. Domácí ještě více přitopili, ale na Martinovi si vylámal zuby každý hráč domácích minimálně třikrát. Ve 45. minutě získal Míňa míč a střelou z vlastní poloviny hřiště trefil prázdnou bránu - 4:6. Tři minuty před koncem utkání domácí snížili na - 5:6. Minutu před koncem utkání netrefil Buld prázdnou bránu a domácí si vzali oddechový čas. My jsme však bránili pozorně až do konce utkání a vítězství jsme si již nenechali vzít.

Po dlouhé době jsme Flamengo porazili největší zásluhu na tom má bravůrně chytající Martin. Jediná kaňka na tomto utkání je trochu zbytečná žlutá karta Liberce za zakopnutý míč. Poprvé v historii budeme až do konce bojovat o druhé místo v tabulce!