logo

NK Growl - FC Blešno A 5 : 1

Datum 26.05.2024, 10:00

Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Novák Martin - Voltr Jaroslav - Cvrček Vojtěch, Krejcar Jan, Moravec David, Šedina Marek

G Moravec David

ŽK

ČK

Diváci 2

Komentář: Do utkání, ve kterém jsme si mohli definitivně pojistit třetí místo jsme nastoupili pouze s torzem áčka. Martin byl nervózní z maturity a Buld s Járou byli společensky unaveni z rozlučky se svobodou Liberce. Zbytek tvořili hráči našeho béčka. Domácí nastoupili s jedním na střídání.

Od úvodu utkání byli domácí lepší a v 8. minutě šli zaslouženě do vedení - 1:0. Následovaly naše šance, ale Buld dvakrát neproměnil samostatný únik. Tak nás opět vytrestali domácí - 2:0. Martin se nám snažil pomoci na rozehře, bohužel bylo hodně vidět, že hlavně kluci s béčka s touto variantou nemají zkušenosti.

V druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Navíc bylo opět vidět, jaké mají naši kluci z béčka problém s fyzičkou. Domácí poměrně snadno navýšili až na - 4:0. Pak se nám konečně podařila akce i s dobrým zakončením. Martin výborně vyhodil na Bulda, ten zatáhl míč k brankové čáře a poslal jej před prázdnou bránu na Davida - 4:1. Následně se projevila obrovská nezkušenost Máry, když přihrával zpátky Martinovi do brány a ten míč do brány pustil - 5:1.

Obrovské poděkování klukům z béčka, že jsme mohli tento zápas odehrát, i toto jsou cenné zkušenosti. Ostatní neúčasti na utkání necháme raději bez komentáře...

Statistiky

Brankář Z VN IG IG/Z G A ŽK ČK
Novák Martin 1 0 5 5.0 0 0 0 0
Hráč Z G A +/- ŽK ČK
Cvrček Vojtěch 1 0 0 -4 0 0
Krejcar Jan 1 0 1 -4 0 0
Moravec David 1 1 0 -4 0 0
Voltr Jaroslav 1 0 0 -4 0 0
Šedina Marek 1 0 0 -4 0 0