Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik, Voltr Jaroslav

ŽK Dědeček Dominik

Diváci 4

Komentář: Do dnešního utkání jsme nastoupili se třemi na střídání i díky výpomoci Míni z béčka, protože nám chyběl Zdenda. Hosté dorazili se dvěma na střídání.

Úvod utkání byl poměrně vyrovnaný. Postupem času však hosté přebrali otěže zápasu. V 10. minutě se po zásluze hosté dostali do vedení prudkou střelou na přední tyč- 0:1. Naši největší šanci v první půli zahodil Libor. Jinak jsme byli jaloví až trapní směrem dopředu. V 15. minutě obdržel za ruku žlutou kartu Liberec. Naším nejvytěžovanějším a nejlepším  hráčem v první půli byl Martin.

Do druhé půle jsme provedli drobnou úpravu v útoku. Ani změna nám  nejprve nepomohla. Hosté se i díky důrazu v našem vápně prosadili po druhé- 0:2. Ve 40. minutě přihrál Liberec před vápno Buldovi, který přízemní střelou na zadní tyč snížil na - 1:2. O tři minuty později si u našeho rohu chtěl zahrát na Messiho Míňa, ale soupeř si housle dát nenechal a navíc nám vstřelil branku- 1:3. Šest minut před koncem utkání vyzval Liberec dlouhým centrem ke sprintu Bulda, který míč dostihl a nahrál jej zpátky Liberci před vápno. Liberec se pěknou kličkou zbavil obránce a střelou levou nohou snížil na - 2:3. O dvě minuty později dorazil járovu střelu do branky Buld a začínalo se od znova - 3:3. Minutu před koncem se po rychlém brejku a povedené přihrávce před prázdnou branku od Bulda prosadil Jára - 4:3. Těsné vítězství jsme nakonec uhájili.

Nováček soutěže se dnes prezentoval jako velmi kvalitní tým. Čtyři pětiny utkání jsme byli horším týmem. Ale kvalitní závěr utkání nám přinesl vítězství, které jde hodně za Martinem.