logo

BFK Orel HK C - FC Blešno B 2 : 3

Datum 23.05.2020, 11:20

Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Janko Pavel, Kouba Zdeněk, Moravec David, Moravec Dominik, Novák Lukáš

G Janko Pavel, Jech Stanislav, Kouba Zdeněk

ŽK

ČK

Diváci 6

Komentář:

Do prvního zápasu jsme nastoupili v hojném počtu,se čtyřmi obránci a pěti útočníky.

Soupeř hrál s vytaženým brankářem, proto jsme mělišance, ale nevyužili jsme je, ačkoli soupeř měl větší tlak, nepomohl jim ke skórování.Poté jsme se dostali do vedení díky Zdendovi. Hned po dvou minutách jsme sedostali opět k soupeřově brance, kde Zdenda ,,nahrál“ o brankáře mičStandovi, který prudkou ranou zvýšil na 2:0. Potom soupeř stupňoval nátlak,ovšem narážel na překážku v naší brance, ale i přesto snížil na 2:1.  Po potyčce v našem brankovišti rozhodčíodpískal penaltu, avšak Martin zachoval klid a penaltu vychytal. Do koncepoločasu v rychlém protiútoku stihl soupeř dát ještějednu branku, a proto skončila první půlka 2:2.

Ve druhém poločasu soupeř měl nespočet šancí, jenomže nášbrankář odolával. Nám se taky moc v zakončení nevedlo, že jo pokémon, alenahrávka Zdendy Pajasovi do prázdné brány skončila v síti 3:2. Chopilijsme se bránění a vyplatilo se, soupeř sice vymýšlel, ale mnohdy také kazil, aproto jsme zápas dohráli s výsledkem 3:2.