Hřiště Olympia

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Janský Libor, Krejcar Jan

Diváci 3

Komentář: K dnešnímu zápasu z původní nominace béčka vypadlo neuvěřitelných pět hráčů, takže béčku nakonec vypomohl Buld z áčka. Domácí nastoupili se třemi hráči na střídání.

Než jsme se pořádně rozkoukali již po pěkné kombinační akci hostů prohrávali - 0:1. O dvě minuty později obral o míč Libor brankáře hostů a střelou do prázdné brány srovnal stav utkání na - 1:1. Ve 12.  minutě si hosté vzali opět vedení zpět do svých rukou - 1:2. V 15. minutě byl faulovaný Pokémon. K exekuci přímého kopu se postavil Buld a i pomocí teče domácího hráče jej proměnil a srovnal stav na poločasových - 2:2

Do druhé půle jsme vstoupili opět špatně. Po závaru v našem vápně přestali naši hráči hrát a hosté si opět vzali vedení zpět - 3:2. Poté hosté zalezli na svoji polovinu pozorně bránili a vyráželi do nebezpečných protiútoků. My jsme naše největší šance neproměnili, proto jsme o gól prohráli.

V dnešním utkání hráli domácí chodící fotbal my jsme se jim ochotně přizpůsobili a po zásluze prohráli, i když jsme minimálně na remízu měli.