Sestava Novák Martin - Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Janský Libor, Krejcar Jakub, Moravec Dominik, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jakub 4, Janský Libor 3, Lukášek Miroslav 3, Voltr Jaroslav 2, Krejcar Ondřej, Moravec Dominik

Diváci 1

Komentář:

Na dnešní utkání béčko posílili Jára s Kubou, a protože Dan nedorazil, tak béčko odehrálo zápas s třemi hráči na střídání. Hosté dorazili s jedním hráčem na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili špatně hdne první střela hostů skončila v naší síti - 0:1. O dvě minuty později vybojoval míč Libor a střelou na zadní tyč srovnal na - 1:1. Netrvalo dlouho a znovu udeřili hosté - 1:2. V 7. minutě po skvostné přihrávce Míni dorážel do prázdné brány míč Dominik - 2:2. O minut později brejk hostů a skóre se opět přehouplo v jejich prospěch - 2:3. V 10. minutě vyrazil Martin míč na Míňu, který míč vyvezl přes půl hřiště a střelou na zadní tyč srovnal na - 3:3. V 15. minutě vyrazil Martin míč do Libora, od kterého se míč odrazil do naší brány - 3:4. O dvě minuty později bylo ještě hůře po špatné rozehře od Pajase, nám hosté přidali další kousek do naší brány - 3:5. Dvě minuty před koncem poločasu Míňa púřihrál Kubovi, který z úhlu snížil na poločasových - 4:5.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohme lépe než do té první. Nejprve Libor odebral míč obránci hostů a srovnal stav utkání na - 5:5. Ve třetí minutě vymyslel geniální přihrávku Míňa a Libor technicky obstřelil brankáře a poslal nás poprvé v zápase do vedení - 6:5. Pak však Dominik neuhlídal svého hráče jehož střelu navíc tečoval mimo dosah Martina - 6:6.Ihned po rozheře však poslal Pajas do brejku Míňu, který nás střelou na zadní tyč poslal opět do vedení - 7:6. O minutu později jsme propadli při bránění a na Martina se řítil sám hráč hostů. Martin však skvěle vyběhl a tuto šanci zlikvidoval. Tak se opět ke slovu dostal Pajas, který vybídl ke skórování Kubu - 8:6. Ve 12. minutě se asi šestkrát vyměnili míč Kuba s Járou, aby druhý jmenovaný uklízel do prázdné brány - 9:6.O minutu později poslal Ondra do brejku Kubu, který nejprve obešel brankáře, poté posadil na zadek i dobíhající obránce a dokončil svůj hattrick - 10:6. V 18. minutě Kuba vykulil míč na vápno Járovi, který jeslemi prostřelil bránícho hráče a navýšil naše vedení na - 11:6. Pak se Jára proměnil v asistenta a připravil branku Míňovi, který se také radoval z hattricku - 12:6. Následně si Jára neubránil svého hráče, a ten snížil na - 12:7. My jsme reagovali akcí Pajase. Pajas přihrál Kubovi, aten poslal míč pod břevno hostující brány - 13:7. V poslední minutě využil přihrávky Kuby ke skórování Ondra, jenž střelou k tyči uzavřel účet utkání na konenčých - 14:7

Po špatné první půli, kdy se hosté dostávali do šancí strašně lacino, jsme v té druhé zabrali a zvítězili. To ještě hosté mohou být rádi, že Jára neumí levou nohou. Poděkování patří oběma hráčům z áčka za výpomoc.