Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Kouba Zdeněk, Koós Daniel, Novák Lukáš

G Kouba Zdeněk

Diváci 1

Komentář:

K dnešnímu zápasu se bez omluvy nedostavil Pajas, tak jej nahradil z áčka Jára. Naví Míňa dorazil pozdě, takže to má za pokutu. Hosté dorazili se čtyřmi hráči na střídání.

Vstup do utkání se nám poměrně povedl. V 7. minutě trefil Zdenda ruku hostujícího hráče a pískala se penalta. K její exekuci se postavil Zdenda a střelou po zem k tyči nás poslal do vedení - 1:0. Od této chvíle byl čím dál tím častěji v pernamenci Martin. V 15. minutě však Martin pustil střelu ze střední vzdálenosti a bylo srovnáno - 1:1.O pět minut později navíc Martin zkazil triviální rozehru a hosté se dostali do vedení - 1:2. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhé půle jsme měli přímo tragický. V 5. minutě jsme prohrávali již - 1:4. Ani po této facce se náš výkon příliš nezlepšil a ve 12. minutě jsme již prohrávali - 1:6. V těchto chvílích jsme předváděli nejhorší hru v této sezóně. Navíc se nám opět zranil Zdenda. Hosté nám na závěr přidali ještě další dva kusy - 1:8. My v druhé půli předvedli solidní pasáž akorát v 18. minutě kdy celá čtyřka na hřišti předváděla, alespoň něco, co by se dalo nazývat fotbalem.

První půle byla z naší strany poměrně dobrá a hrál se celkem vyrovnaný zápas. V té druhé jsme naprosto nepochopitlně vypadli ze zápasu a tento zkrat hosté potrestali.