Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Kouba Zdeněk, Koós Daniel, Krejcar Tomáš, Novák Lukáš

G Kouba Zdeněk, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš

ŽK Lukášek Miroslav

Diváci 1

Komentář: Dnešnímu utkání předcházelo utkání A-týmu našeho soupeře, tudíž jsme tušili, že nejspíš půjdou hrát někteří hráči i za B-tým. Co jsme však netušili bylo to, že jediné, co tento tým změnil, bylo písmeno v názvu týmu. Do utkání jsme nastoupili se třemi hráči na střídání, neboť se Pajas nedostavil.

První čtvrhodina prvního poločasu byla přehlídkou zahozených šancí na obou stránách, nebo lépe řečeno spíše přehlídka skělých zákroků obou bránkářů, kteří byli ozdobou dnešního utkání. V 15. minutě jsme šli do vedení, když se při přečíslení 3 na 2 po nahrávce Pokémona prosadil Ondra Krejcar - 0:1. Následovala další sekvence neproměněných šancí na obou stranách, kdy blíže ke gólu měli domácí, jímž však stál v cestě dobře chytající Martin či jejich střely končily na břevně či na tyči. Pět minut před koncem jsme se dostali ke slovu opět my, kdy se po nahrávce Dana prosadil střelou z dálky Zdenda - 0:2. Tímto výsledkem skončila i první půle.

Do druhého poločasu jsme vstoupili ve stejném rozpoložení, jako jsme končili ten první. Pět minut po začátku se při dalším z mnoha přečíslení po nahrávce Tomka prosadil Pokémon - 0:3. V této fázi zápasu se zdálo, že máme zápas v kapse, nicméně soupeř začínal nabírat na obrátkách a po střele zblízka a pokutovém kopu snížil stav na rozdíl jediné branky - 2:3. Následovalo střídání kompletní čtyřky, což přineslo ovoce, neboť skvělou individuální akci předvedl Míňa, který se po nahrávce Tomka z našeho pokutovém území dostal až před vápno hostujcí branky a střelou k tyči navýšil naše vedení - 2:4. Naše vedení mohl následně navýšit Pokémon, ale jeho prudkou střelu z voleje dokázal brankář zlikvidovat. A tak se ke slovu po dalším střídání dostal opět soupeř, který se prosadil střelou z dálky - 3:4. Následná útočná snažení Zdendy, Míňy či Dana k brance nevedly, a tak si konečné slovo v útkání vzal soupeř, kdy se přes blok tří bráních hráčů dokázal prosadit Petr Soukup - 4:4.

Vzhledem k našemu tříbrankovému vedení by nás mohl výsledný bod mrzet, ale s ohledem na celkový obraz hry je nutno říci, že je bod spravedlivý. Pochvalu dnes zaslouží celý tým, neboť podal zodpovědný a soustředěný výkon.