logo

Buffalo - FC Blešno B 6 : 4

Datum 04.10.2020, 10:00

Hřiště ZŠ Sever

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Moravec Jakub - Krejcar Jan, Mencl Michal, Moravec David

G Lukášek Miroslav 2, Krejcar Jan, Moravec Jakub

ŽK Jech Stanislav

ČK

Diváci 3

Komentář: K dnešnímu zápasu nastoupilo s dvěma hráči áčka a Míňou, díky tomu jsme měli 3 na střídání. Domácí měli také tři na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili velmi špatně a po neuhlídaném rohu jsme prohrávali - 1:0. Nedlouho poté to již bylo - 2:0. Jiskru naděje vykřesal po Standově přihrávce Míňa - 2:1. O pět minut později přihrál Liga Buldovi, který střelou z poloviny hřiště překvapil brankáře domácích. A to bylo bohužel z naší strany v první půli vše. Domácí přidali další tři branky - 5:2 a hlavně zcela zbytečně přidali na důrazu, to se však vystupňovalo až v druhé půli.

Do druhé půle jsme již vstoupili lépe. Míňa přihrál Ligovi, který snížil na - 5:3. Pak se začali dít věci. Nejprve pět metrů před polovinou hřiště brankář domácích pomocí loktů "sešrotoval" Michala, žlutá karta pro brankáře domácích. Následoval zbytečný zákrok bez míče na Bulda, další žlutá pro hráče domácích. Vše vygradovalo tím, že hráč domácích trefil skluzem bez míč zezadu Bulda  a následovala opět pouze žlutá pro hráče domácích. My jsme si poté vzali oddechový čas a přemýšleli jsme nad tím, že zápas nedohrajeme, tedy kromě Míni, který se v těchto utkáních vyloženě vyžívá. Nedlouho potom jsme inkasovali po šesté - 6:3. Pět minut před koncem zápasu využil Ligovi přihrávky Míňa a snížil na konečných - 6:4

Dnešní utkání bohužel nemělo s malou kopanou příliš společného. Více k tomuto zápasu nemá smysl psát.Snad jen, že Standa obdržel také žlutou, která byla v kontextu dnešního utkání hodně přísná.