Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Janský Libor, Mencl Michal, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Janský Libor, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

Diváci 2

Komentář: Béčku v dalším utkání pomohl z áčka pouze Jára. Milým překvapením pro všechny byla účast Pajase po dlouhém zimním spánku.

Jako první se v zápase prosadili domácí - 1:0. Pak rozehru domácího gólmana vystihl Jára a do prázdné bránysrovnal  - 1:1. Do konce poločasu měli oba týmy ještě pár menších šancí aležádné z nich se nedostala do sítě. domácí si však do konce první půle vzali vedení zpět - 2:1.

Po deseti minutách druhépůle přihrál Libor Pokemonovi, který neměl problém míč zasunout do odkrytébrány 2:2. Poté nastal velký tlak znaší strany a po zásluze jsme byly odměněni ,když minutu před koncem to vzalLibor na sebe a přízemní střelou k tyči upravil na konečných 2:3.