logo

Penalta - FC Blešno B 12 : 2

Datum 11.10.2020, 08:00

Hřiště ZŠ Plotiště

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Mencl Michal, Moravec David, Moravec Dominik, Novák Lukáš

G Moravec David, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 1

Komentář: K poslednímu utkání před zřejmě dlouhou pauzou nastoupilo naše béčko s napěchovanou střídačkou a stejně na tom byli i domácí. Bohužel pro nás to byla na dlouhou dobu poslední pozitivní zpráva.

Domácí na nás na malém hřišti vlítli neuvěřitelným způsobem a my jsme si nebyli schopni ani pořádně přihrát. Nikdo se tedy nedivil, že jsme v 7. minutě po chybách bratří Nováků prohrávali již - 3:0. Bohužel ani toto nebylo dostatečné varování ke zlepšení našeho výkonu. Domácí pohodlně dále navyšovali svoje vedení, a to i přesto, že nás párkrát skvěle podržel Martin. My jsme se dostali zhruba ke čtyřem střelám, ale se všemi si brankář domácích poradil. V první půli jsme obdrželi fotbalového kanára - 6:0.

I když jsme si o poločase, jak chceme dále pokračovat, moc to nepomohlo. Stačilo pár podklouznutí a pár zkažených přihrávek a oba naši nejlepší útočníci béčka, byli otráveni a neměli již moc chuti do hry. Za to domácí jí bohužel stále měli až až. Domácí stále navyšovali své vedení až na hrozivých - 11:0. Poté konečně David vystihl rozehru domácích a v brejku sám na brankáře potvrdil pověst nejlepšího střelce béčka - 11:1. O  dvě minuty později domácí zahráli malou domů a my měli k dispozici nepřímý kop. K jeho exekuci se postavil Dominik, rozehrál na Járu, který poslal míč do prázdné brány - 11:2. Poslední slovo v utkání měli domácí, kteří upravili na konečných - 12:2.

V dnešním zápase bylo špatně úplně vše. Bohužel kromě docházky, není co chválit. Nyní nás čeká dlouhá pauza, tak alespoň víme na čem pracovat.