Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Novák Lukáš

G Lukášek Miroslav 2, Jech Stanislav, Krejcar Ondřej, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 2

Komentář:

Asi po 5 minutách zápasu, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, se poprvé v zápase prosadili domácí střelou k tyči na kterou Martin nedostal 1:0. Nedlouho na to vybídl ke skórování Ondra Pokémona a ten z vápna prudkou střelou, co se sotva dokutálela do branky srovnal na - 1:1. O dvě minuty později přihrál Míňa Járovi ,který nás střelou do šibenice poslal dovedení - 1:2. A tímto výsledkem skončila první půle.

Po pauze kopali domácí přímý kop, který krásnou tečí uklidildo naší branky Míňa - 2:2. Po pár minutách Míňa přihrál Standovi, který to vzal na sebe obešel hráče a jeslemi nás opět poslal do vedení - 2:3.Následně Míňa přečetl přihrávku domácího hráče rozehrávajícího roh a přes celé hřiště navýšil na - 2:4. Nedlouho poté se domácím podařilo snížit  - 3:4. V polovině druhého poločasu našel Standa z rohu Míňu, který střelou do šibenice a opět zvýšil náš náskok -3:5. Při další akci domácích neuhlídal Standa hráče, který tečí na zadní tyč snížil na 4:5. Následovala naše pohledná akce, když si Ondra narazil se Standou a dal zasloužený gól  - 4:6.Domácí už se ke konci zápasu na nic nezmohli jen si ještě dali vlastní gól 4:7.

Dnes to byl dobrý výkon ode všech hráčů. Zvláštní pochvalu zasluhuje Martin v bráně svými již tradičními výkony a Ondra Krejcar, který dnes neprohrál ani jeden osobní souboj.