logo

FC Blešno B - BFK Orel HK C 5 : 6

Datum 17.06.2022, 18:00

Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Vícha Oldřich - Herman David, Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 2, Krejcar Ondřej, Moravec David, Novák Lukáš

ŽK

ČK

Diváci 4

Komentář: Do zápasu s lídrem tabulky jsme nastoupili s jedním nováčkem v týmu a se čtyřmi hráči na střídání. Hosté nakonec dorazili také se čtyřmi hráči na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili aktivněji než hosté. V páté minutě přihrál Buld Ondrovi Krejcarovi, který svojí střelou sice trefil brankáře hostů, ale jeho střela se odrazil do vzduch a nakonec skončila v bráně - 1:0. Nedlouho poté naše druhá čtyřka inkasovala - 1:1. Ve 12. minutě rozehráli hosté roh tak tragicky, že se Pokémon zhostil míče a po sprintu postupoval sám na prázdnou bránu - 2:1. Pak nás několikrát podržel Martin a asi pětkrát branková konstrukce. V 18. minutě dostal David skvělou přihrávku od Ondry Krejcara skvostně si obhodil brankáře hostů a navýšil naše vedení na poločasových - 3:1.

Hosté do druhé půle vyměnili brankáře a začali hrát s vytaženým brankářem. Hodně rychle po začátku druhé půle nás pěkně vykombinovali a snížili na - 3:2. Ve 30. minutě Pajas získal míč přihrál Buldovi, který střelou přes celé hřiště do prázdné brány navýšil naše vedení na - 4:2. Postupem času jsme však přestali vzali dobrou hru hostů s brankářem a inkasovali jsme čtyři góly po kombinacích do prázdné brány - 4:6. Pět minut před koncem utkání přihrál David Buldovi, který střelou z velkého úhlu překonal vyběhnuté brankáře hostů - 5:6. Snažili jsme se ještě o vyrovnání, ale již se nám to nepovedlo.

Zápas s lídrem tabulky jsme odehráli se ctí, ale především v druhé půli se projevila větší zkušenost a sehranost hostů, kteří nakonec po zásluze vyhráli.