Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Janko Pavel, Jech Stanislav, Novák Lukáš - Janský Libor, Kouba Zdeněk, Mencl Michal, Moravec David

G Janský Libor, Jech Stanislav

ŽK Hůlka Ondřej

Diváci 6

Komentář: Naše béčko do prvního sobotního utkání nastoupilo se čtyřmi hráči na střídání, což byla v našem podání poslední skvělá věc v tomto utkání. Hosté dorazili se dvěma hráči na střídání.

Od úvodu se hrál fotbal nevalné úrovně a z naší hry doslova bolely oči. Hosté se z první střely dostali do vedení - 1:0. I přestože většinu utkání si naši hráči nebyli schopni pořádně přihrát, stalo se, že Zdenda šel dvakrát v první půli sám na brankáře. Ani jednou nedal. Hosté pět minut před koncem navýšili své vedení na - 2:0. Tímto stavem skončila i první půle. O poločase proběhla domluva, že takto ne.

Ani to však nepomohlo. Hned v úvodu druhé půle jsme po obrovské chybě v rozehře inkasovali potřetí - 3:0. O tři minuty později se po další naší zkažené rozehrávce vykašlal na návrat Zdenda a hosté se prosadili po čtvrté - 4:0. Zdenda již do zbytku utkání nenaskočil. Poté se nám konečně povedla jediná opravdu povedená akce tohoto zápasu. Libor si narazil míč s Davidem a střelou z úhlu snížil na - 1:4. O dvě minuty později hosté pěkně rozehráli roh. Stoupa si neuhlídal svého hráče, který zvýšil na - 1:5. Ve 44. minutě rozehráli hosté pěkně aut a my opět inkasovali neuhlídaným hráčem na zadní tyči - 1:6. Tři minuty před koncem utkání vybojoval Pajas míč pro Standu, který snížil na - 2:6. V předposlední minutě hosté pěkně rozehráli roh a hráč hostů poslal míč ze vzduchu z voleje pod břevno naší brány - 2:7.

Po příšerném výkonu našich hráčů schytalo béčko zasloužený debakl. Každý by měl chyby nejprve hledat u sebe až pak hledat u ostatních. Je však také nutno ocenit pěkně rozehrávané standardní situace hostů.