Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Novotný Marek, Vícha Oldřich - Moravec David, Novák Lukáš

G Novák Lukáš 2, Krejcar Ondřej, Moravec David, Novotný Marek

Diváci 2

Komentář:

V dnešním zápase soupeř nastoupil se dvěma hráči nastřídání. Béčko nakonec mělo taktéž pouze dva hráče poté, co odmítl jít Míňa.

V úvodu zápasu jsme se nemohli dostat do šance, a takz první vážnější střely, která byla špatně trefená doskočila až za tyčMartinovy brány 0:1. Hned po dvou minutách po našíšpatné rozehře si soupeř vyjel z pravé strany k bráně a bodlem změnilskóre O:2. Při dalším gólové situaci Ondra Hůlka nezareagoval naMartinova slova, že hrát nemůže, ale Ondra mu stejně vrátil míč, jenže Martinmíč nehrál, a tím měl soupeř volnou střelu na vápně – 0:3. Poté jsme si začali dokazovat, že máme na to hráts naším soupeřem, a tak Ondra Hůlka narýsoval přihrávku Pokémonovi, kterýnekompromisně poslal míč do soupeřovy brány 1:3. Zanedlouho potéDavid Moravec svou neuvěřitelnou situací, kdy se míč šťastně odrazil pro nějšel proti brankáři sám a snížil stav –2:3. Martin sice občas podržel, ale na další vážnou situaci nestačil 2:4.Tímto stavem skončila první půle.

Při druhé půli jsme živili naději na obrat, když skvělePokémon vystihl rozehrávku soupeře, a i když mohl nahrát Davidovi do prázdnébrány, tak vzal vše na sebe a nekompromisní střelou do šibenice snížil stav 3:4.Soupeř nás velice často přečísloval, a proto jsme inkasovali po přesné střelesoupeře k tyči – 3:5. Potépřišla další přečíslení, v případě situace tři na dva se soupeřirozestoupili a dali volnou cestu k bráně a soupeř opět přesně trefilk Martinově levé tyči – 3:6. Zadalších pět minut jsme vyvinuli tlak a nahrávající pokémon střelou o soupeředal možnost Ondrovi Krejcarovi vyrovnat a ten se nemýlil – 4:6. Poté se zaskvěl pár zákroky Martin, při situacích jeden najednoho a poté i v situaci tři na jednoho, kdy zastavil soupeřovu střeludo prázdné brány. Jenže poté nás po trestuhodné rozehře soupeři při situaci třina jednoho potrestali do prázdné brány –4:7. V posledních pěti minutách jsme vyvinuli tlak a vyplatilo se ažskoro před koncem utkáni, kdy se k míči dostal Marek Novotný az otočky před vybíhajícím brankářem uklidil míč k pravé tyči – 5:7. Dále ještě Martin špatnourozehrou zastavoval skluzem nabíhajícího soupeře. A poté hvizd rozhodčíhoukončil zápas s konečným skórem -5:7.

Vyhrát jsme mohli, ale naše rozehra byla velmi nepřesná, ato padá skoro na každého hráče z našeho týmu a za další. Dále jsmesamozřejmě mohli dát víc branek, šance byly. Děkuji všem, kteří se dostavili zazápas, doufám, že nás příště bude více.