Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav, Vícha Oldřich - Herman David, Moravec David, Moravec Dominik

G Herman David, Voltr Jaroslav

Diváci 2

Komentář:

Do zápasu jsme nastoupili se 3 na střídání a Martinem v bráně.

Do 1. poločasu jsme nastoupili velmi aktivně. Hned ze začátku jsme měli několik příležitostí zvýšit skóre, ale žádnou jsme bohužel neproměnili. Soupeř nás také tlačil, ale úspěšně jsme mu odolávali. Tento poločas byl velmi vyrovnaný, ale v posledních minutách se míč držel spíš na naší polovině a díky tomu soupeř zvýšil skóre na -1:0. Soupeři se ale k závěru poločasu naskytla šance dostat se přes nás. Vytvořili krásnou příležitost, ale jejich střelu zablokoval Olda. Ta se odrazila k našemu hráči, který míč vystřelil až na jejich polovinu, kde se míče zmocnil Jára, který nádherně zakončil do brány a vyrovnal skóre na - 1:1

Do 2. poločasu jsme také nastoupili aktivně. Ze začátku ale protihráči využili šance a skórovali na - 2:1. Po této akci jsme ale nepřestávali hrát a měli spoustu šancí, které jsme ale neproměnili. Oproti tomu se soupeř dostal do příležitosti, kterou jsme nedokázali ubránit a zvýšil skóre na -3:1. Následně využili podobné šance znovu a znovu zvýšili skóre na - 4:1. Potom se Míňovi naskytla příležitost a s míčem vyrazil k soupeřové bráně. Na cestě, ale vybojoval faul. Z půlky hřiště vystřelil a střela se odrazila od Davida Hermana, který stál před brankářem a snížil skóre na - 4:2. Do konce zbývalo pár minut, ale soupeř opět proměnil svoji příležitost a změnil skóre na - 5:2. Ke konci zápasu jsme se ještě pokusili o protiútok, ale nepodařilo se nám skórovat. Následně se soupeř opět dostal do dobré pozice a zaskóroval na 2:6. Potom už se nic zásadního nedělo a zápas skončil - 6:2.

Bohužel i poslední podzimní utkání jsme prohráli, ale tentokrát se vztyčenou hlavou a během zimní přípravy nás čeká spoustu práce.