Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Novotný Marek, Vícha Oldřich - Mencl Michal, Moravec David

G Moravec David 2, Novotný Marek 2

Diváci 1

Komentář:

Do utkáni jsme nastoupili s dvěma hráči na střídání.Soupeři neměli na střídání nikoho, ovšem to nic neznamená, jak už víme.

V úvodu zápasu jsme se dostali do lehkého tlaku aStoupa přihrál úplně neskutečně Marku Novotnému, který před vápnem na zadní tyčnekompromisně zakončil – 0:1. Pochvíli soupeř začal dělat nám problémy a vytěžil z toho dva rychlé góly – 2:1. Ke konci první půle jsme ještěobdrželi jeden gól, osudový hráč Marek Veis naservíroval přihrávku na zlatémpodnose do prázdné brány – 3:1. Potéjsme měli ještě pár šanci, ale bohužel jsme buď trefili obrovského brankáře,nebo jsme brankovou konstrukci netrefili vůbec. Tímto stavem skončila prvnípůle.

Na začátku druhé půlejsme inkasovali a stav - 4:1. Potése Marek Novotný ocitl sám na polovině hřiště před brankářem a prostřelil munohy – 4:2. Poté dvakrát po sobězaexceloval Martin, kdy chytil míč a chtěl jít do protiútoku, ale soupeř mu míčvykopl a zakončil do brány –5:2. Potébyl Martin vyběhlý a soupeři rozehrávali faul, Martin se ani neotočil a soupeřpřes celé hřiště zacílil do brány – 6:2.Soupeř tlak stupňoval a dostával se do velkých šancí, nastřelil tři tyče ajednu šanci do prázdné brány zlikvidoval Martin. Nicméně během pár chvil byloskóre již – 8:2. Z následnéhoútoku jsme vytěžili situaci Davida Moravce, kterému levou stranu otevřelMartin, ovšem David zkušeně prostřelil brankáře – 8:3. Soupeř klasicky zakombinoval a s obrovskou snahouMartina stejně dostal míč do brány -9:3. Soupeř hrál dál a střílel góly, protože nám došli síly a nevracelijsme se. Nakonec se dá ještě vypíchnout naše poslední gólová situace, kdy Márapřihrál Davidovi do prázdné brány, tento zápas skončil stavem - 13:4.

Na začátku jsme živili naději po první naší úspěšné gólovéstřele, druhá půle ještě tak nějak šla. Ovšem ve druhé půli se každý dopustilalespoň nějaké chyby, a to rozhodlo toto utkání v náš neprospěch. Nejvíceparadoxní záležitostí je, že soupeř měl více sil, než my v druhé půli.Děkuji všem za účast, příště to vyjde. A David Herman to má za 100.