FC Blešno B - Frantic/Noční Jezdci 4 : 5

Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich - Dědeček Dominik, Herman David, Mencl Michal, Moravec David, Škoda Martin

G Dědeček Dominik, Lukášek Miroslav, Vícha Oldřich , Škoda Martin

Diváci 4

Komentář: Do druhého domácího utkání tohoto víkendu jsme nastoupili se čtyřmi na střídání a hosté dorazili s jedním. Opět byla i slušná podpora fanoušků.

Rozehru jsme měli my, ale David Herman to rozehrál tak, že hosté měli roh. Poté jsme hráli aktivněji a byli jsme za to odměněni. Ve 3. minutě se podél čáry prosmýkl Ondra Krejcar a přihrál Martinovi Škodovi, který hned při své premiéře a prvním střídání v našem dresu vstřelil gól - 1:0. Nedlouho poté se hostům podařilo využít zmatku v naší obraně a srovnali na - 1:1.O pět minut později opět udeřili hosté, když se střela od tyče odrazila do Martina a od něj za brankovou čáru - 1:2. Ve 14. minutě dostal míč od Davida Moravce Liberec na roh, míč si potáhl a střelou levou noho na přední překvapil brankáře hostů - 2:2.O dvě minuty později přihrál Liberec na vápno Oldovi, který střelou na přední tyč konečně vstřelil svojí první branku v našem dresu a strhnul vedení na naší stranu - 3:2. I přes to, že byli šance na obou stranách se již žádný z týmů v první půli neprosadil.

I v druhé půli jsme byli aktivnější, ale bez gólového efektu je to k ničemu. Hosté ve 30. minutě srovnali na - 3:3. Následovalo naše přečíslení 3 na 1, ale finální přihrávka od Davida Hermana se bohužel přetavit v gól nedala. Následoval náš nejhorší okamžik v tomto utkání. Lob brankáře hostů dopadl na zem v našem vápně a k překvapení Martina skočil do naší brány - 3:4. Ve 42. minutě přihrál Olda Míňovi do rohu hřiště. Míňa si vzpomněl na minulé století, tedy na dobu kdy mu bylo sedmnáct. Míč udržel, nechal se pokopat, aby nakonec i pomocí brankáře vymetl šibenici - 4:4. Pak to přišlo vytvářeli jsme si šanci za šancí a psali další díly do knihy, co vše lze nedat. Dvakrát se nám předvedl David Herman, který z vápna dvakrát netrefil ani bránu a poté David Moravec, který z metru poslal míč do rohu hřiště. Tři minuty před koncem jsme po zbytečné ztrátě přišli o míč. A hosté nakonec i přes velkou snahu Martina dostali míč do naší brány - 4:5. Další branka již nepadla a tak si hosté odvezli tři body.

Dnes jsme letos na jaře poprvé byli lepším týmem, ale i malá kopaná se hraje na góly a těch jsme dali méně a opět jsme minimálně dvakrát hodně lacino inkasovali. Je dobře, že se konečně prosadili naše mladé pušky. Celkově jsme dnes body jednoznačně ztratili, toto utkání jsme měli vyhrát. LIberec to má za 20 Kč a Mára za 100 Kč.