Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Vícha Oldřich - Herman David, Krejcar Jan, Mencl Michal, Moravec David, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 4, Moravec David, Voltr Jaroslav

Diváci 5

Komentář: Do Dalšího utkání béčko nastoupilo konečně s větším počtem hráčů na střídání. Sešlo se nás celkem 9 a i realizační tým byl ve slušném počtu. Hosté dorazili se dvěma na střídání.

Úvod utkání se povedl hostům a celkem rychle se dostali do vedení - 0:1. O dvě minuty později vyslal Ondra Krejcar do brejku Bulda, který angličanem srovnal stav utkání na - 1:1. Hosté však následně přidali další dvě branky - 1:3. V 8. minutě vybojoval míč Jára a střelou přes půl hřiště do prázdné brány snížil na - 2:3. Jára byl ve formě. O minutu později vedl náš brejk opět Jára a i když si míč špatně předkopnul, nakonec jej na zlatém podnose připravil pro Davida Moravce a ten bez problémů do prázdné brány srovnal stav utkání na - 3:3. Útočníci nám vystřídali a poté brankář hostů svojí střelou trefil Bulda na naší půlce takovým způsobem, že míč skončil v bráně hostů - 4:3. Bohužel nám vedení v utkání nevydrželo moc dlouho. Hosté rozehrávali roh trefili Davida Hermana, který míč umístil do naší brány - 4:4. To hosty nabudilo a do konce první půle nám přidali ještě další dvě branky - 4:6.

Bohužel ani vstup do druhé půle se nám příliš nepovedl a ve 35. minutě jsme prohrávali již - 4:8. O pět minut později rozehrál Jára rychle roh na Bulda, který spektakulární střelou vymetl zadní šibenici hostující brány - 5:8. I když jsme se dále snažili, tak se opět prosadili hosté - 5:9. Tři minuty před koncem utkání se po rychlém brejku dostal míč od Davida k Buldovi, který střelou do prázdné brány uzavřel na konečných - 6:9.

Jsme zklamáni výsledkem, ale konečně byla vidět v zápase chuť od všech hráčů s výsledkem něco udělat. Bohužel se dnešní utkání moc nepovedlo našim nejmladším hráčům. Někde však zkušenosti sbírat musí. Zítra se hraje znovu a může být i lepší výsledek. Děkujeme fanouškům za dnešní podporu. Pajas a David Herman to mají za dvacku.